Worlds 2020 tahminleriniz

FurkanAltun

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Bildiğiniz üzere League of Legends worlds 2020 başladı. Grup tahminleri de açık durumda. Siz nasıl tahminler yaptınız? Bu arada turnuva boyunca hepsini tutturanlara çok güzel ödüller var.
pickem.lolesports.com üzerinden hesabınıza giriş yaparak tahminlerde bulunabilirsiniz.
Bunlar benim tahminlerim.

asdasdwqexc.PNG

Worlds son yıllarda hiç beklendiği gibi sonuçlarla çıkmıyor karşımıza, hep sürprizlerle dolu. Ben de bu sürprizleri düşünerek ekstra saçma değişiklikler yaptım. Belki tuttururuz belli mi olur?

Dosya Ekleri

• IMG_20201002_141114.jpg
    IMG_20201002_141114.jpg
    43,8 KB · Görüntüleme: 48
Worlds son yıllarda hiç beklendiği gibi sonuçlarla çıkmıyor karşımıza, hep sürprizlerle dolu. Ben de bu sürprizleri düşünerek ekstra saçma değişiklikler yaptım. Belki tuttururuz belli mi olur?
Güzel olmuş bence. Ben LGD'den başta çok ümitliydim ama ilk gün rezaletlerdi. Yine toparlar diye düşünüyorum. TSM'in bence pek şansı yok. PSG Talon ve Unicorns of Love'den ümitliyim ben. İkisi de sonuncu gibi gözükse de 3. olurlar bence.

Naru'nunkini yaptım Naru ninkinden tek farkı a grubunda Suning 1.olur dedi ben G2 Sport 1. olur diyorum koskoca Caps var sonuçta tek fark bu Naru nun kiyle.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (37).png
    Ekran Görüntüsü (37).png
    187,3 KB · Görüntüleme: 43

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı