WoW alınır mı?

NumanS

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar büyük bir oyun arayışındayım WoW ile ilgili birçok video izledim. Fakat aklımdaki tek soru İngilizce olduğu için çözmek zor mu almayı planlıyorum fakat hem çevre konusunda hem de kullanılan dil yüzünden tereddüt içeresindeyim. Sizce almaya değer mi?

Arkadaşlar büyük bir oyun arayışındayım WoW ile ilgili birçok video izledim. Fakat aklımdaki tek soru İngilizce olduğu için çözmek zor mu almayı planlıyorum fakat hem çevre konusunda hem de kullanılan dil yüzünden tereddüt içeresindeyim. Sizce almaya değer mi?

WoW çok çılgın bir oyun zamanın var ise binlerce saat gömebilirsin fakat ingilizcen olması lazım, ve bu oyunu doyasıya oynamak istiyorsan ciddi bir arkadaş çevren olması lazım yoksa pek sarmıyor sıkılırsın yani bir süre sonra.

Belki Black Desert falan sarabilir MMORPG seviyorsan ona da bir göz at derim

İngilizce gerektiriyor da bundan daha önemli sorular var. Oyunun hakkını vermek için zamanın ve her ay ödeyeceğin paran var mı? Euro olarak ödendiğini de unutma.

Bazı videolarda izlediğim kadarıyla oyunda Gold karşılığında oyunun aylık ödemesini karşılayabilirisiniz diyorlar.
WoW çok çılgın bir oyun zamanın var ise binlerce saat gömebilirsin fakat ingilizcen olması lazım, ve bu oyunu doyasıya oynamak istiyorsan ciddi bir arkadaş çevren olması lazım yoksa pek sarmıyor sıkılırsın yani bir süre sonra.

Belki Black Desert falan sarabilir MMORPG seviyorsan ona da bir göz at derim.

Black Desert sarmadı hocam 2 sene boyunca neverwinter oynadım fakat o tadı hiçbir oyunda alamıyorum.

Gold kasmak içinde belirli bir süre oyunu oynamalı, hatta nerelerde ve nasıl kasılacağını bilmeniz gerekecek. WOW güzel oyun aylık ödeme yapacak gücünüz var ise hiç tereddüt etmeden oynayabilirsiniz.

Gold kasmak içinde belirli bir süre oyunu oynamalı, hatta nerelerde ve nasıl kasılacağını bilmeniz gerekecek. WOW güzel oyun aylık ödeme yapacak gücünüz var ise hiç tereddüt etmeden oynayabilirsiniz.
Sizce o aşamalara gelmek için ne kadar bir süre geçmesi gerekiyor ?

MMORPG oyunlara genellikle kendinizi tamamen adapte edebilmeniz için 3-4 ay şarttır. Oyunun sistemini ve item yapısını öğrenmeniz açısından. Şahsen ben 7 senedir Rift adlı MMORPG oyunu oynuyorum ve ben Knight Online adlı oyundan geçmiştim 2011 yılında. İngilizcemi çok geliştirdi bir sürü yabancı arkadaşlarım var, onlarla rahatça konuşup şakalaşıp aktivite yapabiliyorum ayrıca.

Bazı videolarda izlediğim kadarıyla oyunda Gold karşılığında oyunun aylık ödemesini karşılayabilirisiniz diyorlar.

Black Desert sarmadı hocam 2 sene boyunca neverwinter oynadım fakat o tadı hiçbir oyunda alamıyorum.
Evet ama o da zaman istiyor. Dinlediklerime göre para ödememek için sadece gold kasan adamlar var ama oyunu doğru dürüst oynayamıyorlarmış.

Tam WoW tarzı zaten o da başa gelen çekilir o zaman al keyfine bak bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı