WoW oynanmalı mı?

Mert Buluç

Kilopat
Daha fazla  
Hepinize selam olsun. Ben yaklaşık birkaç aydır Hearthstone bağımlısı oldum ve her gün telefondan oynuyorum. Bildiğiniz gibi Hearthstone'daki çoğu kart WoW'dakilerden alınma. Ben de hikaye anlamında biraz daha bilgilenmek için WoW oyununa yaz zamanı başlamayı planılyorum ama bir arkadaşım belirli bir seviyeden sonra oyunun paralı olacağını beyan etmişti. Fiyatını söyleyince biraz tuzlu geldi zaten.
Sizce Hearthstone oynayan birisi hikayesi için WoW oynamalı mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu oyunu yalayıp yutmuş bir arkadaşımın dediğine göre, eski zevki kalmamış oyunun. En son geçen sene Blizzcon etkinliğinde, eski WoW'u tekrar canlandırmak için çalışacaklarını duyurmuşlardı diye hatırlıyorum. Ben olsam, WoW yerine Guild Wars 2 oynardım. Uzunca bir süre oynadım. Elbette bir WoW değil, ancak olmuş bu oyun. Karar senin elbette. Wow'un deneme sürümünü kullanabilirsin. Ona göre kararını da verirsin. Guild Wars 2 bedava bu arada.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı