WoW yeni başlayanlar için tavsiyeler

Laurange

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, WoW başlamaya karar verdim fakat daha önceden MMORPG tecrübem yok. Türklerin yoğun olduğu twistnight nether da oynamayı düşünüyorum. Sanırım orada horde daha fazlaymış. Onu seçeceğim. Fakat ırk, class, meslek olarak ne seçmeliyim? Başladıktan sonra neler yapmalıyım, bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesleği oyuna başladıktan sonra 20-30 seviye civarında seçiyorsunuz. Bazı ırkların bazı sınıflara sağladığı ekstra taban değerler var fakat çok da mühim değil. Her sınıfı her ırk ile oynayamıyorsunuz. Quest yapacaksınız ilk başta, ardından dungeonlara devam edeceksiniz.

Mesleği oyuna başladıktan sonra 20-30 seviye civarında seçiyorsunuz. Bazı ırkların bazı sınıflara sağladığı ekstra taban değerler var fakat çok da mühim değil. Her sınıfı her ırk ile oynayamıyorsunuz. Quest yapacaksınız ilk başta, ardından dungeonlara devam edeceksiniz.
Hangi ırk ve sınıfı secmeliyim?

Dostum o oyun için ayda 150 tl vereceksin biliyorsun değil mi? Game time'ı çıkarmak için da her gün 2-3 saat oynaman lazım ki bu da yeni başlayan için biri için zor.Bunların farkındasın değil mi?

Kanka gec oldu kusura bakma idmanlar cok yogundu gormedim. Bence Horde oyna ve butun classlara bak hepsinin class trial'i var ayriyetten herhangi bir class'i 20 level'a kadar oynayabiliyorsun. Her class oynanabilir seviyede bence en sevdigini en begendigini oyna derim. Shift+P'ye bas oyun ici ordan setlere/transmoglara gel en begendigini oyna. Melee veya Ranged olmanin farkli pro ve con'lari var. Sevdigini oyna!

Geri
Yukarı