WoW'a başlanır mı?

Hjiterisaky

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar. Resimden main oyunumun CoD olduğunu anlamışsınızdır. 2 ay sonra yenisi çıkacak diye salıyorum her seneki gibi. Hayatımda hiç MMORPG ve WoW oynamamış birisi olarak sizce başlamalı mıyım? Controller oyuncusuyum, mouse keyboard ile oyun oynamadım hiç. Bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim. Game time çıkarmak önceliğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selamlar. Resimden main oyunumun CoD olduğunu anlamışsınızdır. 2 ay sonra yenisi çıkacak diye salıyorum her seneki gibi. Hayatımda hiç MMORPG ve WoW oynamamış birisi olarak sizce başlamalı mıyım? Controller oyuncusuyum, mouse keyboard ile oyun oynamadım hiç. Bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim. Game time çıkarmak önceliğim.
Hocam o oyun o kadar kapsamlı bir oyun ki yanına yaklaşan oyun yok. Direk o türe geçmek sizi boğabilir.

Çok kapsamlı, her gün bambaşka şeyler öğreneceğiniz bir oyun. Öğrenme, alışma gibi süreçler çok uzun olacaktır. Bence detaylı rehber videolarını izleyin, belki kafanızda bazı şeyler oluşur.

Bayağı vakit ayırmanızı gerektiren, içeriği bitmeyen bir oyun diyebilirim. RPG/MMORPG oynamadıysanız sarmayabilir.

Tek başınıza zevkli olmaz. Arkadaşlarınızla başlamak lazım ya da hızlı çevre edinilmeli. Solo pek ilerleyen bir oyun değil.

2 ay sonra ne cıkacak hocam?

Tek başınıza zevk vermez, ilk başlarda oyunun aylık parasını çıkaramazsınız. Görsel olarak tatmin etmez, karmaşık gelir öğrenirken soğutur falan falan uzar bu liste. Torchlight-MC Dungeons-Diablo gibi oyunlara yönelebilirsiniz hem kısa hem de daha eğlenceli anlaşılır olacaktır.
(Yaptığım tüm yorumlar Fortnine - CS harici oyun bilmeyen arkadaşımın görüşlerinden yola çıkarak yapılmıştır)

Yeni konular

Geri
Yukarı