Woxic'in yeni takımına Xantares dahil olabilir

Şu an 5 türküde görüyoruz. Maj3r gibi bir adam hala top 30 hedef.
Yeni kadroda Maj3r'in olacağı ne mâlum? Hem şuan Sangal'ın kötü durumunu etkileyen tek şey Maj3r değil ki. Ping problemi, iletişim sıkıntısı, bootcampimizin olmaması başlı başına büyük problemler.

Yeni kadroda maj3R'in olacağı ne mâlum? Hem şu an Sangal'ın kötü durumunu etkileyen tek şey maj3r değil ki. Ping problemi, iletişim sıkıntısı, bootcampimizin olmaması başlı başına büyük problemler.

Sangalda bir sorun var ama tam anlayabilmiş değilim mesela big maçını kazansak şu an çok daha iyi bir yerde olabilirdik Inferno'da mükemmel oynayıp vertigoda o kadar hata yapmak normal değil hadi bigi geçtim big gibi bir takıma başa baş gidip blinke yenilmek :) neyse önümüzdeki sezonda Pro lige çıkamazlar ise imoor hariç diğer takımın Valorant geçeceğini düşünüyorum.

Sangalda bir sorun var ama tam anlayabilmiş değilim mesela big maçını kazansak şu an çok daha iyi bir yerde olabilirdik Inferno'da mükemmel oynayıp vertigoda o kadar hata yapmak normal değil hadi bigi geçtim big gibi bir takıma başa baş gidip blinke yenilmek :) neyse önümüzdeki sezonda Pro lige çıkamazlar ise imoor hariç diğer takımın Valorant geçeceğini düşünüyorum.
Geçmezler hocam. Onlar son kale, onlar da geçerse TR CS ölür.
Bence Efekan'ın Türkçe'si kötü olduğu için biraz infoda problem yaşıyor. Full Fokus'u izlersen bunu görebilirsin. Ama gelişme olduğu kesin.
Bootcamp konusunda ise heyecanlıydım belki olur diye ama kaptan Fransa'ya taşındı. :D

Hocam ama yanlış biliyorsunuz. Niye az maaş alsın? Belki Alman bir organizatör olacak? Türk olacağı belli değil henüz? Woxic kadroyu kuruyor ama organizasyon sahibi kendisi değil.
Sadece izleyerek karar veriyorsunuz. Bence benim yorumumu yanlış anladınız. Eğer istediği maaşı alamazsa arkadaş var diye bunu bile bile o takıma gitmez demek istedim. 2 Aydır takip etmiyorum. Siz daha yeni doğmuşken Knight Online oynarken ANTARES kovalar. Kalan zamanda CS oynardık. :)

BIG, Gade isimli oyuncuyu kadroya kattı. Can ağabey yarın açıklama yapacak. Dream Team is coming arkadaşlar. Tahminlerim sanırım doğru çıkıyor, İnşallah da doğru çıkacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı