WP8.1 arka planda çalışan uygulama süresi neden kısa?

Kaindoshi

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar öncelikle başlık için kusura bakmayın tam olarak nasıl anlatıcağımı bilemedim yöneticler ceza vermeden düzeltirse sevinirim. Neyse sorum şu ki mesela android bir telofonda örnneğin facebook uygulamasını açtınız ve home tuşuna bastınız başka bir rehber veya uygulamaya girdiniz 1 2 dakika sonra facebook uygulamasına tıkladıgınızda direk olarak bekleme yapmadan kaldığımız yerden devam edebiliyoruz , ancak wp (L520) telefonumda facebook uygulamasına girdiğimde home tuşuna basıp rehber vs biryere girdiğim zaman tekrar geri tuşuna basarak facebook'a geçiş yaparken ''yükleniyor'' ibaresi çıkıyor 2 3 saniye bekliyor. Androidin ucuz telefonlarında bile bu bekleme yokken wp8.1 işletim sistemi olan bir telefonda neden bekliyoruz varmıdır bunun bir çözümü.

Not : Yazı uzun oldu nasıl anlatıcamı bilemediğimden kusura bakmayın arkadaşlar.

Windows phone sistemi henüz gelişmekte olan bir sistem bu yüzden böyle hatalar olabilir. GDR1 prewiev güncellemesinde bunlar biraz düzeltildi ama yinede android kadar dügün değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
ben ne bildirim sıkıntısı alıyorum ne de uygulama gecikmesi...

ben anlamıyorum bu hataları almak için çabalıyormusunuz?
bu arada son güncellemeli gdr 1 kullanıyorum....!

ben ne bildirim sıkıntısı alıyorum ne de uygulama gecikmesi...

ben anlamıyorum bu hataları almak için çabalıyormusunuz?
bu arada son güncellemeli gdr 1 kullanıyorum....!
Dostum ben bildirimlerle alakalı birşey demeidm ayrıca dediğim sıkıntı bana özel değil tüm wp lar da var. Arkadaşımda 925 var aynı sorun onda da var uygulamalar arası geçişte bekletiyor. Bence telefonun tek sıkıntısı bu onun haricinde herşey tam takır çalışıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı