Wraith hoverpad skatez cevap vermiyor

nitr0jeN

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bir çift hoverpad skatez aldım, 4 gün geçti, gelmedi. İletişime geçemiyorum cevap vermiyorlar, iptal seçeneği de yok ne yapabilirim yardımcı olur musunuz?

@NewDAYI Sadece 1 sitede satışı yapılmıyor.
Trendyol'da da satıyorlar, Amazon'da da. Amazon'da vs. canlı desteğin cevap vermeme gibi bir durumu olamaz.
@nitr0jeN WhatsApp destek hatlarına yazdınız mı? +90 537 325 59 50
Hem arayın, hem mesaj atın.

@NewDAYI Sadece 1 sitede satışı yapılmıyor.
Trendyol'da da satıyorlar, Amazon'da da. Amazon'da vs. canlı desteğin cevap vermeme gibi bir durumu olamaz.
@nitr0jeN WhatsApp destek hatlarına yazdınız mı? +90 537 325 59 50
Hem arayın, hem mesaj atın.
Denedim hepsini. Aramayı açan olmadı zaten, whatsapptan da dün umursamazca bir şeyler yazdılar ama yardımcı olan yok ne yazık ki, iptal felan da edemiyorum.

Merhaba,
Sanirim siparisiniz bizim ofis tasimasi sebebiyle kapali oldugumuz 4 gune denk gelmis. Bu surecte kapali oldugumuzu sitemizde de belirtmistik ancak gelen whatsapp mesajlarina en gec 24 saatte geriye donmeyi ihmal etmedik.

Eger baska bir sorundan dolayi size gereken destegi veremediysek bize bu yorumu hatirlatarak herhangi bir destek kanalimizdan ulasirsaniz skatezleri kullaniyorsaniz bile para iadesi yapabiliriz.

Ekibimizi her gecen gun buyutuyoruz, gelecekte bu tarz bir durumun yasanmayacaginin sozunu veriyoruz.

Tesekkurler.

Yeni konular

Geri
Yukarı