Wraith Prism USB RGB kablosu

Furkan063

Zeptopat
En iyi cevaplar
0
AMD Wraith Prism soğutucum var RGB kontolü için USB bağlantısı yapmam gerekiyor. Bu kablo ne olarak adlandırılıyor, nereden temin edebilirim?

Dosya Ekleri

Son düzenleyen: Moderatör:

YıldırayDgn

Decipat
En iyi cevaplar
4
Yer
Kahramanmaraş
Kutu içerisinden dahili olarak çıkması gerekiyor hocam bunun.
USB portundan taktığınızda AMD logusu ve fanlar ayrı şekilde kontrol ediliyor, bence çok aramaya gerek yok. 4 Pin RGB bağlantısı yeterli olur.

KS
Furkan063

Furkan063

Zeptopat
En iyi cevaplar
0
Kutu içerisinden dahili olarak çıkması gerekiyor hocam bunun.
USB portundan taktığınızda AMD logusu ve fanlar ayrı şekilde kontrol ediliyor, bence çok aramaya gerek yok. 4 Pin RGB bağlantısı yeterli olur.
sinerjiden aldım sistemi 3 ay önce 3500 x işlemci kullanıyorum kutusu yok zaten kendileri bu fanı kullanmış doğal olarak elimde bu kablodan mevcut değil kendim alıcam o yüzden arıyorum 4 pin rgb bağlantısı var ama kasanın rgblerine bağlı ben bu fanı usb portuyla bağlamam gerekiyor

YıldırayDgn

Decipat
En iyi cevaplar
4
Yer
Kahramanmaraş
.
Hocam bu işinize yarar büyük ihtimalle anakartınızın RGB LED portuna takarak kontrol edebilirsiniz.

KS
Furkan063

Furkan063

Zeptopat
En iyi cevaplar
0
.
Hocam bu işinize yarar büyük ihtimalle anakartınızın RGB LED portuna takarak kontrol edebilirsiniz.
anakartım b450 bu porttan 1 adet var oda kasanın rgblerine bağlı bana fotoğrafta solda ki usb yazan kablo lazım işlemci fanını anca öyle bağlayabilirim o kabloyuda bulamadım malesef adı ne olarak geçiyor bilmiyorum :)

YıldırayDgn

Decipat
En iyi cevaplar
4
Yer
Kahramanmaraş
Onun ne olduğunu bende bilmiyorum hocam ne yazık ki, deneme şansınız varsa kasanın RGB kablosunu fana takın çalışırsa RGB çoklayıcı ve bu kablodan alabilirsiniz.

Yukarı