WTYX-618 gamepad hata veriyor ve çalışmıyor

recepzgrmh

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Benim bir Gamepad'im var ve bu gamepad birkaç hafta öncesine kadar gayet düzgün bir şekilde çalışıyordu. Ancak son iki gündür bir hata alıyorum ve gamepad hiçbir tepki vermiyor. Sadece üzerindeki ışık yanıp sönüyor. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

Bu arada game pad çakma xbox one controllerı.

SorunGiderici.png
ControllerOzellikleri.png
Hata.png
Hata2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Benim bir Gamepad'im var ve bu gamepad birkaç hafta öncesine kadar gayet düzgün bir şekilde çalışıyordu. Ancak son iki gündür bir hata alıyorum ve gamepad hiçbir tepki vermiyor. Sadece üzerindeki ışık yanıp sönüyor. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

Bu arada Game pad çakma xbox one controllerı.

Eki Görüntüle 996878Eki Görüntüle 996879Eki Görüntüle 996880Eki Görüntüle 996881

Ürünün açıklamasında Xbox One, Xbox Series X ve Xbox Series S de çalıştığı yazıyor. Anladığım kadarıyla bilgisayarda çalışmıyor.

Artı -1 Eksi
Ürünün açıklamasında Xbox One, Xbox Series X ve Xbox Series S de çalıştığı yazıyor. Anladığım kadarıyla bilgisayarda çalışmıyor.
Oraya yazmamışlar ancak dediğim gibi birkaç hafta öncesine kadar gayet iyi çalışıyordu. Zaten gamepad'i bilgisayar xbox one controller'ı olarak algılıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı