Wukong mu Yoksa Trundle mı?

Rifmon

Hectopat
Selamlar arkadaşlar, bir soru sormak istiyorum. Sizce Wukongmu daha güçlüdür, fightlarda yoksa Trundle, mı? Gerek olsun teke teklerde ya da takıma bağımsız olarak hangisi daha iyidir, cevaplarsanız sevinrim. Bu arada solo da oynuyorum.

Selamlar arkadaşlar, bir soru sormak istiyorum. Sizce wukongmu daha güçlüdür, fightlarda yoksa trundle, mı? Gerek olsun teke teklerde ya da takıma bağımsız olarak hangisi daha iyidir, cevaplarsanız sevinrim. Bu arada solo da oynuyorum.

İkisi de çok güçlü fakat trundle genellikle orman oynanıyor bu yüzden wukong oynayın derim.

Selamlar arkadaşlar, bir soru sormak istiyorum. Sizce Wukongmu daha güçlüdür, fightlarda yoksa Trundle, mı? Gerek olsun teke teklerde ya da takıma bağımsız olarak hangisi daha iyidir, cevaplarsanız sevinrim. Bu arada solo da oynuyorum.
wukongun ultisi tek iş yapıyomu hasart bırakıyomu peki

Trundle. Hem lanede güçlü hem de Wukong'a göre daha tank bir şampiyon. Ek olarak Trundle'ı destek rolünde de oynayabilirsin ve Trundle bir çok buildle oynanabiliyor.
1- Tank buildi.
2- Jungle'da support buildi.
3- Can çalma buildi.
4- Saldırı hızı buildi gibi bir çok build ile oynanabiliyor.

Trundle. Hem lanede güçlü hem de Wukong'a göre daha tank bir şampiyon. Ek olarak Trundle'ı destek rolünde de oynayabilirsin ve Trundle bir çok buildle oynanabiliyor.
1- Tank buildi.
2- Jungle'da support buildi.
3- Can çalma buildi.
4- Saldırı hızı buildi gibi bir çok build ile oynanabiliyor.
1v1 de hangisii alır abi sence bide wukongun ultisi vuruyomu çok

@Rifmon Wukong'un ultisinin hasarı öyle çok fazla bir şey değil fakat team fightlarda gerçekten işe yarayan bir ulti ve takımla uyumlu. Ama Trundle bana göre daha işlevsel bir şampiyon. Eğer Randuin ve Çivili Zırh alırsa Yasuo'yu çok rahat kesebilir. Fakat ne oynayacağın sana kalmış, ikisini de oynayabilirsin.

Hasarı daha çok hangisi sizce
Hasarı daha çok hangisi sizce
Ben bunu top lanete oynayabilirmiyim

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı