WWE 13 Ambulance Match

Mert Demir

Hectopat
En iyi cevaplar
0
WWE 13 Aldim. Internetten arastirdim. Ambulans maci oldugunu ogrendim. Fakat bulamadim. Bilen varmi ?

Konu Amerikan guresi olunca Konuyu buraya acmak mantikli geldi.

Raşit Gönenç

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Bucak-Burdur
Böyle bir eklenti varsa, onu PC platformunda değil PSN de yani Playstation Network de ara. Tabi PS3'te oynuyorsan. Eklenti mevcut ise, orada görürsün.

Not : Başlıkta yardım kelimesi kullanmayınız. Bir den fazla ünlem işareti fazla dikkat çekmek demek değildir. Bir tane koymanız yeterlidir.

KS
M

Mert Demir

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Benim Istedigim boyle bir mac yapmak.

Son düzenleyen: Moderatör:
KS
M

Mert Demir

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Kardesim konsol var. Tek sorun Ambulance Match kurma.

B

Boğaçhan Ülker

Ziyaretçi
Ambulance match tam manası ile olmayabilir. Backstage brawl'da eğer ambulans koymuşlarsa onu kastetmiş olabilirler. Hem Ambulance maçı hazırlanması zor bir maç.

KS
M

Mert Demir

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Ambulance match tam manası ile olmayabilir. Backstage brawl'da eğer ambulans koymuşlarsa onu kastetmiş olabilirler. Hem Ambulance maçı hazırlanması zor bir maç.
Ne kadar zor olursa olsun umrumda degil. SIKILDIM hep ayni maclari yap Attitude Era Road to Wrestlemania kadar iyi degil. BIraz degisiklik guzel olucak.

B

Boğaçhan Ülker

Ziyaretçi
Ne kadar zor olursa olsun umrumda degil. SIKILDIM hep ayni maclari yap Attitude Era Road to Wrestlemania kadar iyi degil. BIraz degisiklik guzel olucak.
WWE 14'ü beklemenizi tavsiye ederim. Çünkü WM 30.cu senesini kutlayacak ve güzel bir oyun geliyor bana göre. Bununla ilgili 30 Years of WM modu olacak hatta.

Yukarı