WWE 13 Ambulance Match

Mert Demir

Hectopat
Makaleler
1
WWE 13 Aldim. Internetten arastirdim. Ambulans maci oldugunu ogrendim. Fakat bulamadim. Bilen varmi ?

Konu Amerikan guresi olunca Konuyu buraya acmak mantikli geldi.

Böyle bir eklenti varsa, onu PC platformunda değil PSN de yani Playstation Network de ara. Tabi PS3'te oynuyorsan. Eklenti mevcut ise, orada görürsün.

Not : Başlıkta yardım kelimesi kullanmayınız. Bir den fazla ünlem işareti fazla dikkat çekmek demek değildir. Bir tane koymanız yeterlidir.

Benim Istedigim boyle bir mac yapmak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ambulance match tam manası ile olmayabilir. Backstage brawl'da eğer ambulans koymuşlarsa onu kastetmiş olabilirler. Hem Ambulance maçı hazırlanması zor bir maç.

Ne kadar zor olursa olsun umrumda degil. SIKILDIM hep ayni maclari yap Attitude Era Road to Wrestlemania kadar iyi degil. BIraz degisiklik guzel olucak.
WWE 14'ü beklemenizi tavsiye ederim. Çünkü WM 30.cu senesini kutlayacak ve güzel bir oyun geliyor bana göre. Bununla ilgili 30 Years of WM modu olacak hatta.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı