WWE 2K16 Steam aile paylaşımı

BurakPA

Centipat
Öncelikle merhabalar. Ben PC üzerinden WWE2K16 oynamak istiyorum, ama bu oyunu artık hiçbir resmi kaynak satmıyor, o yüzden herhangi birisinin kütüphanesinden aile paylaşımı ile alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:

berkayx

Picopat
Aile paylaşımını destekleyen oyun var, desteklemeyen oyun var. Ben biraz araştırdım fakat kesin bir cevaba rastlayamadım. Destekleyen veyahut desteklemeyen oyunları bi araştırmanızı tavsiye ederim.

Measterpo

Centipat
Makaleler
2
Denemekten zarar gelmez, ben de paylaşılıyor diye biliyorum. Aşağıya bıraktığım linkler de sizin sorunuzla aynı, cevap olarak paylaşılabiliyor denilmiş ama paylaşım yapan kişi ile aynı anda oynayamazsınız.

KS
BurakPA

BurakPA

Centipat
Aile paylaşımını destekleyen oyun var, desteklemeyen oyun var. Ben biraz araştırdım fakat kesin bir cevaba rastlayamadım. Destekleyen veyahut desteklemeyen oyunları bir araştırmanızı tavsiye ederim.

Denemekten zarar gelmez, ama kütüphanesinde WWE2K16 olan birisi gerek deneyebilmemiz için.
Denemekten zarar gelmez, ben de paylaşılıyor diye biliyorum. Aşağıya bıraktığım linkler de sizin sorunuzla aynı, cevap olarak paylaşılabiliyor denilmiş ama paylaşım yapan kişi ile aynı anda oynayamazsınız.

Bu NBA ama?

Measterpo

Centipat
Makaleler
2
Denemekten zarar gelmez, ama kütüphanesinde WWE2K16 olan birisi gerek deneyebilmemiz için.

Bu NBA ama?
NBA diye okudum sanırım, farkında olamamışım. 😀

Yeni konular

Yukarı