WWE Dean Ambrose hakkında düşünceleriniz?

EmreLds

Kilopat
Makaleler
5
Bu adamın AEW'e gitmesi hakkında düşünceleriniz nedir? Kim ne derse desin bu adam 2012-2016 arası sağlam push aldı. Tabii sonradan çok harcandı 2010'da herkesten dayak yiyen adam seneler sonra gelip Dean Ambrose ve Seth'i yendi...

Bu adamın Aew'e gitmesi hakkında düşünceleriniz nedir? Kim ne derse desin bu adam 2012-2016 arası sağlam push aldı. Tabii sonradan çok harcandı 2010'da herkesten dayak yiyen adam seneler sonra gelip dean ambrose ve Seth'i yendi...

Şu son 7 aya kadar sıkı bir WWE izleyicisiydim o zaman her şeyi biliyordum gruplar adamlar ve her şeyi biliyordum. Hatta gruplarının adı The Shield gibi bir isimdi sonradan WWE'yi bırakınca çok üzüldüm. Sonra ne yaptı bilmiyorum ama return yaptıktan gitmesi çok saçmaydı. En son Kofi ile Seth şampiyondu. Şu an neler oldu hiç ama hiç bilmiyorum. Ayrıca ronda rousey wrestlemeniadan sonra geri dönmedi herhalde. O zamandan beri kızlar tarafı saçmaladı bence. Bir de WWE'de şu son 7 ayda çok önemli bir şey oldu mu? Kısaca önemli gelişmeleri anlatırsanız çok sevinirim:D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu son 7 aya kadar sıkı bir WWE izleyicisiydim o zaman her şeyi biliyordum gruplar adamlar ve her şeyi biliyordum.Hatta gruplarının adı The Shield gibi bir isimdi sonradan WWE'yi bırakınca çok üzüldğm. Sonra ne yaptı bilmiyorum ama return yaptıktan gitmesi çok saçmaydı. En son Kofi ile Seth şampiyondu. Şu an neler oldu hiç ama hiç bilmiyorum. Ayrıca ronda rousey wrestlemeniadan sonra geri dönmedi herhalde. O zamandan beri kızlar tarafı saçmaladı bence. Bir de WWE'de şu son 7 ayda çok önemli bir şey oldu mu? Kısaca önemli gelişmeleri anlatırsanız çok sevinirim:D.
Bray wyatt dışında pek gelişme olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı