WWE nasıl izlenir?

LuciferM.

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. WWE eski maçları ve canlı yayın olarak nasıl izleyebilirim? Bilginiz var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Günümüzde hala S Sport kanalında WWE Raw ve WWE SmackDown maçları yayınlanıyor. Bende yaklaşık 1.5 aydır takip ediyorum, fırsat buldukça izliyorum. Yalnız S Sport, D-Smart, beIN (Digiturk) ve Turkcell+ TV’de yayınlanıyor.

Pazartesi ve çarşamba günleri 02:00'da -çarşamba saat 00:00'da- tekrar maçları oluyor (geçen haftanın bölümleri).

Cumartesi günleri ise yeni bölümler yayınlanıyor, saat 01:30'da WWE RAW hemen arkasından ise saat 03:15'de ise WWE SMACKDOWN başlıyor.

WWE Network üzerinden izleyebilirsiniz. İlk ay ücretsiz sonrasında aylık $9.99. İstediğiniz zaman iptal edebiliyorsunuz. Ben yıllardır bu şekilde izliyorum. Hatta Browser bile açmıyorum. Direk Windows 10 uygulamasından izliyorum.

WWE Network Subscription - Free Trial

Ronda_vs_Alexa.png

Günümüzde hala S Sport kanalında WWE Raw ve WWE SmackDown maçları yayınlanıyor. Bende yaklaşık 1.5 aydır takip ediyorum, fırsat buldukça izliyorum. Yalnız S Sport, D-Smart, beIN (Digiturk) ve Turkcell+ TV’de yayınlanıyor.

Pazartesi ve çarşamba günleri 02:00'da -çarşamba saat 00:00'da- tekrar maçları oluyor (geçen haftanın bölümleri).

Cumartesi günleri ise yeni bölümler yayınlanıyor, saat 01:30'da WWE RAW hemen arkasından ise saat 03:15'de ise WWE SMACKDOWN başlıyor.

Ben kayıt edip arada bir izlerim:)

Hocam, Watch Wrestling gibi sitelerden ücretsiz şekilde izleyebilirsin. Mobil için ise Mobdro adlı programı kullanarak izleyebilirsin. RAW ve SmackDown şovları saat 03.00'da başlıyor. WWE PPV'leride aynı şekilde saat 03.00'da başlıyor. PPV listesini Google'da bulabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı