www.google.com gizlilik hatası

dumanabdu

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar.

Sorunumu şöyle açıklayayım, herhangi bir browser üzerinden sadece Google arama motorunda bağlantınız gizli değil diye hata veriyor. URL kısmına linki direkt yapıştırıp örnek www.youtube.com adresini yazıp YouTube'a girebiliyorum Yandex arama motorunu kullanabiliyorum. Technopat.net'e giriş yapabiliyorum sadece Google arama motorunda gizlilik hatası veriyor. Aynı bilgisayarımda 2 kullanıcı var diğer kullanıcıda böyle bir hata olmuyor. Opera Chrome'da denedim ikisinde de google.com'a bağlanamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Ekran Görüntüsü (18).png

Ekran Görüntüsü (19).png

Ekran Görüntüsü (20).png

Aynı problem bende de var 3 konu açmama rağmen çözüm bulamadım. Kaspersky teknik desteğe sorduğumda konuyu format atına getirdiler. Farklı olarak ben hiçbir yerden Youtube'a giremiyorum. DuckDuckGo ile arama yapabiliyorum sadece fakat oradan arama yapıp Youtube'a basarsam gene gelmiyor.

Merhaba! Ben de aynı sorunu yaşadım. Şöyle çözdüm; tarihimin yanış olduğunu fark ettim ardından da şu adımları izleyerek düzelttim; Windows-'tarih ve saati değiştirin' bunu aratın-saatinizi eşitleyin kısmından şimdi eşitle butonuna basın sonra-diğer ayarları da resimdeki gibi yapın.

Dosya Ekleri

• resim_2021-01-05_154433.png
    resim_2021-01-05_154433.png
    102,7 KB · Görüntüleme: 119
ya ben format attım düzeldi bugün tekrar oldu hayır 1 tb dolu harddisk var yükleme yaptım kurdum bida format sil felan tekrar yazılımlar yükle illallah ettim.
Aynı problem bende de var 3 konu açmama rağmen çözüm bulamadım. Kaspersky teknik desteğe sorduğumda konuyu format atına getirdiler. Farklı olarak ben hiçbir yerden Youtube'a giremiyorum. DuckDuckGo ile arama yapabiliyorum sadece fakat oradan arama yapıp Youtube'a basarsam gene gelmiyor.
Tarih, saat doğru mu?
evet ağ ayarlarını sıfırladım tarih ayarlarını güncelledim dns değiştirdim

Geri
Yukarı