X-Micro Dijital çerçeve

'Diğer Donanımlar' bölümünde Recep Baltaş tarafından 11 Şubat 2011 tarihinde başlatılan konu.

 1. Recep Baltaş

  Recep Baltaş Technopat Yönetici

  Katılım:
  14 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  51.880
  Beğenileri:
  42.437
  Yer:
  İstanbul
  DataStar, X-Micro markalı iki model dijital fotoğraf çerçevesinin satışına başladı. 8 inç büyüklüğündeki dijital çerçeveler ile ister dijital kamera, ister cep telefonunuzdan çektiğiniz fotoğrafları çerçeveye yansıtabiliyorsunuz. Üstelik ek özellikleri sayesinde çerçevenizi ajanda olarak da kullanabilirsiniz.

  Günümüzde dijital kameralar ve özellikle cep telefonları sayesinde herkes giderek artan bir dijital fotoğraf arşivine sahip oluyor. Dijital ortamdaki bu fotoğrafların büyük bölümü ise kağıda basılmıyor, albüm ve fotoğraf çerçevelerinde yer almıyor. Dijital fotoğraf çerçeveleri bu ihtiyaca çözüm sağlayan ve sevdiğimiz, istediğimiz fotoğrafların masamızda, gözümüzün önünde olmasına olanak veren ürünler. DataStar da tüketicilerin bu gereksinimine X-Micro markalı iki model dijital çerçeve ile yanıt vermeyi hedefliyor.
  DataStar tarafından satışa sunulan X-Micro dijital fotoğraf çerçeveleri 8 inç ekran büyüklüğüne sahip. TFT LCD ekranları ve yüksek çözünürlük yetenekleri ile fotoğrafları daha net ve kaliteli gösteren dijital çerçevelerde USB ile SD, MMC, SDHC kartları destekleyen giriş yuvaları bulunuyor. Bu sayede jpeg formatındaki tüm fotoğrafları dijital çerçeveye aktarmak mümkün oluyor. Otomatik dijital fotoğraf gösterme fonksiyonu da masanızda çalışırken, sizi engellemeden peş peşe resimlerinize geçiş olanağı sunuyor. Ayrıca resimleri 90, 180 ve 270 derece döndürme olanağı bulunan X-Micro çerçeveler, duvar kağıdı tanımlamaya da olanak veriyor. Otomatik açma, kapama, zum yapma özellikleri olan ürünler, dijital çerçevenin yanında takvim, saat, alarm gibi özellikleri ile ajanda görevi de görebiliyorlar.

  DataStar, X-Micro’nun ayna önyüzlü iki modelini satışa sunuyor. X-Micro 8081 model dijital fotoğraf çerçevesinin fiyatı 149 TL. Jpeg’in yanı sıra MP3 ses dosyalarını ve MPEG4, M-JPEG ve AVI formatındaki video dosyalarını da destekleyen; uzaktan kumandası bulunan X-Micro 8082 modelinin ise 159 TL.

  Ürüne ilişkin ayrıntılı bilgi için: DataStar 0216- 544 1200, www.datastar.com.tr
   
  1 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş