X3430, Radeon 7850 1GB ekran kartını besler mi?

Anladim islemck ve anakart alacağım Gigabyte olan dedigim anakart ve X3430 olani alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sahibinden.com'dan aliyorum AliExpress'de cok beklettikleri için o kadar bekleyemem. 500TL toplam oduyorum.

Hocam sahibinden comdan aliyorum aliexpreesde cok beklettikleri için o kadar bekleyemem 500TL toplam oduyorum.

Anlıyorum, test etmeyi unutmayın almadan önce Xeon satıcılarında çok dolandırılan duydum maalesef. Anakartı yazmamışsınız ama OC yaparken sıkıntı çıkarmamasına ve 16 GB RAM takılabilir olmasına dikkat etmeniz tavsiyemdir. Hayırlı olsun umarım sorun yaşamazsınız.

Teşekkürler hocam GET'le oldugu için sıkıntı yok iade edebiliyoruz. Anakartta OC oldugunu biliyorum 16 GB RAM'e de uygun.

Merhabalar, sorum başlıktaki gibidir, anakart Gigabyte H55 UD3h rev 1.3 işlemci X3430 RAM'ler 8 GB PSU 400W eskiden anakartım Xeon E5440 anakartim ise Foxconn G41 mxe ydi kartı besleyemiyordu işlemci darboğaz oluyordu, bu sefer besleyebilir mi işlemci ekran kartını?

Driveri İndirip Görüntüyü Performansa Çekersen Ve Biraz Da Overclock Yaparsan Mis Gibi Olur

1:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bunları izle, anlamazsan birkaç tane daha atarım.
Yanlışlıkla ekran kartı atmısım bekle :D
İşlemci AMD bunu izle, sıkıntı olmaz.

@sivrisnake4 Bayağı besliyor GTX 1060'ı. Oyun performansı 3.8 GHz'ye overclockluyken bile G5400'ten daha kötü.

Geri
Yukarı