X3430 sisteme 2400TL ekran kartı tavsiyesi

Çok özür dilerim eklemeyi unutmuşum.

😅 Eski ekran kartını satıp üstüne para eklersem 2400 oluyor

Maalesef yazımda da belirttiğim gibi OC yapılamıyor. :/

Heee psu doğru oda vardı değişeceklerimin arasında 😅 Yaw diyorum biraz fazla kalmadı mı bütçe :D Çok teşekkür ederim bunu da listeme ekleyeceğim :)
Yani şöyle düşün 1650 1050ti'dan 5 fps falan daha iyi. Darboğaz olacağını zannetmiyorum.
Evet illaki alır nede olsa yüksek modeli :D Ben darboğaz yapar diye düşünmüştüm önerileriniz için teşekkür ederim. Bunlarıda planıma dahil edeceğim :)
Hocam, arkadaşların önerdikleri ekran kartları ile nerdeyse aynı fiyatta acaba bunun diğerkilerinden bi üstünlüğü var mıdır?

Heee psu doğru oda vardı değişeceklerimin arasında 😅 Yaw diyorum biraz fazla kalmadı mı bütçe :D Çok teşekkür ederim bunu da listeme ekleyeceğim :)

Evet illaki alır nede olsa yüksek modeli :D Ben darboğaz yapar diye düşünmüştüm önerileriniz için teşekkür ederim. Bunlarıda planıma dahil edeceğim :)

Hocam, arkadaşların önerdikleri ekran kartları ile nerdeyse aynı fiyatta acaba bunun diğerkilerinden bi üstünlüğü var mıdır?
1650>1050ti>970 Böyle hocam durum.

Sisteme uygunluğu açısından böyle yaptınız doğru anladım değil mi :)

Hayır. En güçlüden en güçsüze sıraladım. İşlemciye overclock yapmayacaksanız 1050 Ti alabilirsiniz. GTX 1650 ve GTX 970'de darboğaz yaşatır stok halde. Ama işlemci yükseltmesi yapacaksanız GTX 1650 ve GTX 970'de alabilirsiniz. Darboğazdan korkmayın. Sadece ekran kartından tam performans alamazsınız.

Dostlar, letgo da gezinirken bi karta rastladım 1050ti fakat bu nasıldır normal tidan farkı nedir?

Dosya Ekleri

• 51uyRniejXL._AC_SY780_.jpg
    51uyRniejXL._AC_SY780_.jpg
    32,3 KB · Görüntüleme: 19

Yeni konular

Geri
Yukarı