Çözüldü X3440 OC yapmadan GTX 750'yi besleyebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Darboğaz yapmaz, rahatlıkla besler, sorunsuz kullanabilirsiniz.

NOT: 750Ti bile besler. Hatta RX560'ı bile.
Bildiğim kadarıyla OC yapılabilen bir işlemci olması lazım fakat o işlemcinin ısınıyor olması lazım onun için iyi bir soğutucu gerekli ve RX 570 gibi bir kartıda besliyor olması lazım daha önce bir videoda denk gelmişti ama hatırlamıyorum.

Bildiğim kadarıyla OC yapılabilen bir işlemci olması lazım fakat o işlemcinin ısınıyor olması lazım onun için iyi bir soğutucu gerekli ve RX 570 gibi bir kartıda besliyor olması lazım daha önce bir videoda denk gelmişti ama hatırlamıyorum.
Stabil 4GHz yaptım, RX570'e yetmiyor. Ancak oyun zevkim baltalanmadan BF1 oynayabiliyorum bu da var.

İşlemci o.c destekliyor ama anakart desteklemiyor diye biliyorum daha elime geçmedi kontrol edecem ve inşallah destekliyordur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı