X4 860K ve R7 240 sistem yükseltme

Kerem_12

Decapat
Daha fazla  
İyi akşamlar arkadaşlar,
X4 860K
Asus A55-BM-E Anakart
2 GB RAM
R7 240
250W PSU
480 GB Patriot Burst SSD
Bu sisteme sahibim Snowman M200 almalı mıyım? Bir de RAM yükseltmeli miyim? Yoksa bekleyip aşağıdaki fikrimi mi gerçekleştirmeliyim?
Aklımdaki fikir bir kaç ay sonra bu sistemi satıp daha yeni sisteme geçmek(ne tür bir sisteme geçebilirim). Tavsiyeniz nedir?

Bence satıp yeni sisteme geçmek daha mantıklı. Bunu yenilemek hem yorar hem de tahmin ettiğinden masraflı olabilir. Birkaç ay sonraki bütçenize göre bakabilirsiniz.

RX 460, GTX 760 ve 1050 Ti'a kadar yükseltebilirsin. Öncelikle Yeni bir giriş seviyesi PSU satın alman gerekiyor. Aerocool VX 400W yeterli olacaktır. RAM yükseltmen gerekli, günümüzde 2GB RAM ile chrome çalıştıramıyoruz.

Arkadaşlar, peki bu sistem ne kadar eder? Ona göre bir bütçe düşünüp bütçemi belirteceğim.
Sistemde sana yetersiz olan nedir? Oyun performansı mı? Hangi oyunları oynarsın?
Yoksa sistemin başka bir şeyinden mi şikayetçisin?
Bu sistem 1500TL falan eder, bellek çok düşük.

Sistemde sana yetersiz olan nedir? Oyun performansı mı? Hangi oyunları oynarsın?
Yoksa sistemin başka bir şeyinden mi şikayetçisin?
Bu sistem 1500TL falan eder, bellek çok düşük.
eski bir sistem ve yeni bir sistem neden olmasın :) rx560'a sahip arkadaşım var, bir kaç ay sonra satmayı düşünürse rx560 ondan almayı düşünüyorum.
Bilgisayar Toplama Sihirbazı | Teknobiyotik bu sistemi düşünüyorum. Ekran kartını ve ssdyi kendim koymayı düşünüyorum. Hem bu fiyata intel sistem almaktansa b450 ile bir sistem kurmak daha mantıklı geliyor. Benim için sizin düşünceleriniz de önemli tabiki önerilerinize açığım.

Bence bütçenizi ayarladıktan sonra YouTube kanallarını ve forumları sıkı takip edin ucuza hazır sistem çıkıyor bazen, çıkar çıkmaz hemen alırsınız.

vallahi bunu satarsam maksimum 3k felan ekleyebilirim diye düşünüyorum. O paraya hazır bir sistem bulunur mu ki?

Geri
Yukarı