X570 Anakarta PCI-E 4.0 SSD Tavsiyesi

rasul1995

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. PCI-E GEN 4.0 1 TB SSD almak istiyorum. Hangisini alsam diye arada kaldım. En güçlü PCI-E 4 SSD hangisi? Nedenleriyle birlikte tavsiye verirseniz çok sevinirim.
Benim belleklerim XPG marka. Acaba XPG S50 1 TB SSD ile uyum açısından iyi olur mu? Yoksa daha iyisi varsa, sorun olmayacaksa kullanırım. Tavsiyeler için şimdiden teşekkürler.

Dostum bekle yazıcam şimdi
Merhaba arkadaşlar. PCI-E GEN 4.0 1 TB SSD almak istiyorum. Hangisini alsam diye arada kaldım. En güçlü PCI-E 4 SSD hangisi? Nedenleriyle birlikte tavsiye verirseniz çok sevinirim.
Benim belleklerim XPG marka. Acaba XPG S50 1 TB SSD ile uyum açısından iyi olur mu? Yoksa daha iyisi varsa, sorun olmayacaksa kullanırım. Tavsiyeler için şimdiden teşekkürler.
Corsair Kalitesi
NOT= 240 GB gösteriyor linke bir düzeliyor

Amazondan söylenebiliyor şimdilik sanırım. 500GB ve 2TB olan modelleri incehesap.com'da var ama 1TB'lik bulamadım.

Gigabyte GP-ASM2NE6100TTTD 1TB AORUS NVMe Gen4 SSD M.2 PCIe x4 5000MB/4400MB

NOT: Gen4 veya normal 32Gbps M.2 Nvme SSD'ler oyunlarda pek işinize yaramaz. SATA SSD ile bile aralarında çok az fark var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

5000/4400 MB oyunlarda işine yaramaz. Yüksek kapasiteli dosyalarla uğraşmıyorsan 3500/3000 MB lık PCI 3 SSD ler de aynısını yapıyor
Neden tavsiyeniz XPG S50 değil peki?
Corsair daha iyi yongalar kullanıyor diye biliyorum

Amazondan söylenebiliyor şimdilik sanırım. 500GB ve 2TB olan modelleri incehesap.com'da var ama 1TB'lik bulamadım.

Gigabyte GP-ASM2NE6100TTTD 1TB AORUS NVMe Gen4 SSD M.2 PCIe x4 5000MB/4400MB

NOT: Gen4 veya normal 32Gbps M.2 Nvme SSD'ler oyunlarda pek işinize yaramaz. SATA SSD ile bile aralarında çok az fark var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Amazon.com dan 1tblık olanı 1600 tl civarina aladım tavsiye ederim.

Amazon.comdan 1TB'lık olanı 1600 TL civarina aladım tavsiye ederim.

Hocam 1 haftadır sistem toplayacağım piskolojim bozuldu inan SSD bütçem 600 Max 700 dür anakarta yatırım yaptım 4.nesiller için işlemci + anakart tek 3K fiyat çıktı işimi 256 GB'de görür ama 500GB olsa güzel olur oyun falan fazla yok bende genel olarak emülatör kullanıyorum.

Hocam 1 haftadır sistem toplayacağım piskolojim bozuldu inan SSD bütçem 600 Max 700 dür anakarta yatırım yaptım 4.nesiller için işlemci + anakart tek 3K fiyat çıktı işimi 256 GB'de görür ama 500GB olsa güzel olur oyun falan fazla yok bende genel olarak emülatör kullanıyorum.
Topladığın sistemi paylaşırmısın merak ettim açıkcası.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı