X570-R5 3600X-RTX 2060 S sistem ederi nedir?

Hocam dolap, Letgo'ya da sahibinden uygulamasından ekran kartsız olarak kasayı ve diğer parçaları satabilirsin. Ekran kartını da ayrı satabilirsin. Gaziantep iline yakın yaşıyorum adam sizinkine benzer performansta ya da daha düşük diyeyim 10000 lira yazmış son fiyat yazmamıştı. 48 saat sonra satabildi. Ama şimdi ekran kartına da 7000 yazarsanız son fiyat olarak o da satılmaz. 6 bin de uygun olur bakın piyasalarına ona göre hesaplarsınız.

Teşekkürler.
Bence siz ekran kartını satın, 6,5k civarına gider diye tahmin ediyorum. 8k civarına da 3060 ti satılıyor onu ilave edin sisteme. 3060 ti olarak daha hızlı alıcı bulursunuz diye düşünüyorum ama yine edeceği 12-13k söyleyeyim sonuçta ikinci el. Hatta yine bana göre sistemde ki 16 gb ayrıca satılabilir, ssd'nin biri ayrıca satılabilir. Bunlar sistemle beraber satılırken fiyat farkı kullanıcının işine gelmez. Kimse aaa sistemde 32gb var 600 lira daha fazla eder, aaa bir SSD daha var 500 daha koy gibi bakmaz. Mouse mesela 80 euro ise sistemin yanında vermeye kalkma ayrıca sat. Anlıyorum çok dolu bir sistem ama alıcı kitlesi çok az. O yüzden alıcı kitlesine uygun bir sistem ve fiyat çıkartman lazım ki satılsın. Bu şekilde ne var ne yok hepsini bir kerede satayım dersen hem alıcı bulmakta zorlanırsın hem çok uyguna vermen gerekir.
Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı