x64 Destekli 32 Bit Sistemi 64 Bit Yapmak

Pangers

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar, benim HP650 model bir laptopum var. 2 GB RAM'i bulunmakta. 64 Bit'ti bilgisayarım, 32 Bit'e geçirdim 2 GB RAM oldugu için. Performans artar sandım, RAM'i 929 MB gösterdi. Sinirlendim performans cidden çok düşmüştü. Araştırdım, donanıma ayrılmış 1,1 GB yazıyordu. BIOS güncelle yazmışlar başkalarına, ben de güncelleyeyim dedim BIOS çöktü. 120 TL çıktı cepten. Neyse şu an anladım ki işlemci x64. Peki geri işletim sistemini nasıl 64 Bit yapabilirim? İndirdim ISO dosyasını, bilgisayarınız bunu çalıştıramıyor falan diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıfırdan kurulum yapmanız gerek. Format atmak yani. Videolarda anlatıldığı gibi yapın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı