Xamarin ve Visual Studio 2017 Kullanarak Mobil Uygulama Geliştirme

RealtimeUfuk

Kilopat
Yer
Beylikdüzü, İstanbul
Dostlar Selam,
Bu soruyu defalarca sorduğumu biliyorum ama bu işlere ara verdiğim için tekrardan sormak istiyorum, belki aramıza yeni katılan arkadaşlar vardır. Xamarin hakkında ne düşünüyorsunuz ? C# kullanarak cross-platform native mobil uygulama geliştiriliyor. Sizce kullanmak mantıklı mıdır ? Ben C# ile uğraştığımda en son Visual Studio 2012 kullanmıştım, Visual Studio 2017'yi inceledim gerçekten çok güzel bir IDE olmuş. Front-End Developer'lık yapıyorum. Yanındada mobil uygulama geliştirmek gibi bir düşüncem var. Hybrid Cordova'ya bir türlü ısınamadım o yüzden kullanmayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu işlerde henüz yeniyim fakat Windows Phone kullanıcısı olarak söylemek isterim ki; Windows Phone 10 için geliştirdiğiniz uygulama aynı katagoride 5 uygulama ile rakip olacak ise, Android'te 50 tane rakibiniz olacaktır. O yüzden, WP10 için program çıkarılmasını pazarlama açısından daha mantıklı buluyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı