Xbox 360 alınır mı?

Bence PS3 almalısın. Xbox 360'daki oyunları iyi kötü bir bilgisayarda oynarsın fakat PS3'ün exclusiveleri bana göre en iyi oyunlardı.

O sorun geride kaldı.

PS3 exclusiveleri güzeldir. Ama PC'si yoksa tercih edebileceği bir konsol Xbox 360 Gears of War, Halo gibi hiç fena olmayan serileri vardır.

eski bir 360 kullanıcısı olarak söylüyorum bence çok ucuza bulunmadıkça 360 alınmaz. Zaten one 360 oyunlarını çalıştırıyor eğer çok para sıkıntısı yoksa fat kasa xbox one al çok fark eder. Eğer illa 360 diyorsan slim kasa ve içinde oyun yüklü gelenlerden al eskiden satılıyordu hala satılıyordur artık 360 dvdsi zor bulursun.

Eski bir 360 kullanıcısı olarak söylüyorum bence çok ucuza bulunmadıkça 360 alınmaz. Zaten One 360 oyunlarını çalıştırıyor eğer çok para sıkıntısı yoksa fat kasa Xbox One al çok fark eder. Eğer illa 360 diyorsan Slim kasa ve içinde oyun yüklü gelenlerden al eskiden satılıyordu hala satılıyordur artık 360 DVD'si zor bulursun.

O zaman Xbox One bir bakayım ama eğer Xbox 360 bulursam crack yapar oyun yüklerim nasıl olsa 2006 model cihaz.

Geri
Yukarı