Xbox 360 alınır mı?

Nevzat19051

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
PES 2017 ve PES 2013 oynamak için Xbox 360 almayı düşünüyorum. Fakat bu oyunları kaldırır mı? Bütçem biraz kısıtlı dediğim gibi pes serilerini bana donmadan oynatirsa yeterlidir. Xbox 360 almak mantıklı mı sizce? Sorunları vs var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar.
PES 2017 ve PES 2013 oynamak için Xbox 360 almayı düşünüyorum. Fakat bu oyunları kaldırır mı? Bütçem biraz kısıtlı dediğim gibi pes serilerini bana donmadan oynatirsa yeterlidir. Xbox 360 almak mantıklı mı sizce? Sorunları vs var mı acaba?

PES 18 bile var. Bende bir ara vardı, hiç kasmıyor akıcı bir şekilde oynatıyor.
Önerim doğru sürümü almanız, bildiğim kadarıyla bazı sürümler kronik sorunlu, arkadaşlar söyler zaten hangileri olduğunu.

Hatta Gta 5 bile akıcıydı.

PES 18 bile var. Bende bir ara vardı, hiç kasmıyor akıcı bir şekilde oynatıyor.
Önerim doğru sürümü almanız, bildiğim kadarıyla bazı sürümler kronik sorunlu, arkadaşlar söyler zaten hangileri olduğunu.
Anladım hocam teşekkür ederim. O bilgiler benim için önemli bilen arkadaşlar varsa yazarsa sevinirim hangi model olduğuyla alakalı.

Kesinlikle alınır zamanında sıfır almıştım halla oynayabiliyorum en son 1 hafta önce Forza Horizon 3 oynamıştım. Kasma olmaz merak etmeyin ama kumandaları kolsy bozuluyor şu an 2 pil kapaği, 1 tuş ve r1'den oldum.

PES 2019'a kadar oynadım. Ne kasma yaptı. Ne bir sorun çıkardı.

İki sıkıntısı var. Çok ısınır cihaz ve de elektrik çok harcıyor. Arada bir dinlendirmek gerekli soğutmak için. Sıcak havalarda sıkıntı çıkartabilir. Ben vantilatörü ona çevirip soğutmaya çalışıyordum. İşe yarıyordu.

İki sıkıntısı var. Çok ısınır cihaz ve de elektrik çok harcıyor. Arada bir dinlendirmek gerekli soğutmak için. Sıcak havalarda sıkıntı çıkartabilir. Ben vantilatörü ona çevirip soğutmaya çalışıyordum. İşe yarıyordu.

Hocam o bazı modeller için geçerli.
Bende Slim vardı öyle bir sorun yoktu.

Geri
Yukarı