Xbox 360 alınır mı?

Mustafa588

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba bende su an PS3 var. Xbox denemek cok cok istiyorum ozellikle Forza serisi Xbox 360 almak istiyorum. Bu hafta yazinda PS4 alacağım calisip. Xbox 360 almak hata olur mu? Forza serisinin online oynayip sonra kirdirip oyun yuklemek iyi olur mu ya da 1 sene bekleyip Xbox One almak mi ya da kirik Xbox 360 online oynanir mi Forza falan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox 360 çok eskidi dostum. Artık PS4 ve Xb1 gibi seçeneklere gitmen gerekli. Boş yere para israfı olur.

Sadece Forza serisi için istiyorsan Xbox 360 alabilirsin ama diğer oyunları da oynayacağım diyorsan Xbox One al hem orda Forza'nın grafikleri daha iyi seçim senin :)

1 sene bekleyeceksen şimdi xbox360 al daha sonra kırdır biraz daha oyna xbox one almaya paranın yettiği sıralar aldığın 360'ı satarsın xbox one parasının üzerine koyarsın. Bence şuan yapacağın en mantıklı şeyde bu olur gibi.

#ForzaPCyeGelsin

Yazın sistem toplayacağım ve Forza'nin PC'ye gelmesini çok istiyorum. Hazır fırsat varken alın oynayin derim.

Sadece Forza içinse çok gereksiz bence. Ama Hem diğer oyunları hemde konsola özel oyunları oynamak istiyorsanız XBOX ONE almanızı öneririm. Bu devirde XBOX 360 alınmaz. Alsanız bile paranızı çöpe atmış olursunuz. 11 yıllık bir konsola bu devirde para verilmez bence.

#ForzaPCyeGelsin

Yazın sistem toplayacağım ve Forza'nin PC'ye gelmesini çok istiyorum. Hazır fırsat varken alın oynayin derim.
Dostum moralini bozmak istemem ama Forza yı çıkarmazlar PC platformuna. Zaten XBOX ın alınma sebebi ona özel çıkan oyunlar. Forza ve Halo mesela. Sanmam PC için geleceğini.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı