XBOX 360 Almak Hala Mantıklı mı?

Xbox 360 genel itibariyle Ps3'e göre daha performanslı bir cihaz. Bir de Browser ve arayüzü daha iyi. Mesela Xbox 360 ile internette biraz da olsa sörf edebilirsiniz fakat Ps3'te bu çok çok zor. Fakat şöyle bir kaç sıkıntısı var;

Online oyun için tıpkı Play Station "4"'te olduğu gibi üyelik açmanız gerekiyor. Bu da tabiki ücretli. Ps3'te böyle bir durum söz konusu değil.
Ps3, yine XBox 360'a göre daha çok oyuncu barındıran bir platform. Deneyimlerim ile sabit bir şekilde söylüyorum ki, Xbox 360 oyunlarında oyuncu bulmak sıkıntılı biraz. Hele Batı kesiminde daha yaygın olduğu için, internet ve ping sorunları vesaire..
Kişisel bir şekilde Last of Us diyeceğim. Bana göre Ps3 veya Ps4 aldırabilecek nitelikte bir oyun...

Ben bu iki neden yüzünden Ps3 aldım geçen sene. Şu an çatır çatır kullanıyorum. Oyuncu sıkıntısı filan da yok, Genel olarak Ghosts ve Last of Us'ı online oynuyorum. Hemen oyuncu bulunuyor ve lobiler sağlam. Single olarak da Gta 5 filan oynuyorum. Zaten bir sürü oyun var.. Alıp alıp oynarsın.

Fazla para verme yeni nesil konsollar dışında. Xbox360 ps3 e nazaran hala pahalı. PS3le aynı fiyatta olsa al derdim ama PS3 . Ve Exclusuvie oyunları başta takmam diyipde herhangi bir konsol almaya çalışan biriysen ( aynı ilk ben ) PS3 al :) Exclususive oyunlar değerli ya . İlk oyunum KillZone3 dü mesela... Neyse PS 3 :D

Arkadaşlar yazdığım gibi sizce mantıklı mı? 500, 550, 600 arası almak istiyorum ikinci el; sizce almak mantıklı mı? Yoksa PS3 mü alayım?
Elimde Xbox 360, 60 Gb var bakmak istersen Gta 5, Cod Mw3, Forza motorsports 3, Pes 11, Pes 12, Fifa 09 oyunları var. Gayet iyi durumda 600 TL ama pazarlık yapabiliriz 540-530 TL'ye kadar inebilirim

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı