Xbox 360 Controller alınır mı?

behzat_c

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Forza Horizon 4 için bir gamepad arıyorum tak çalıştır mantığında. Xbox 360 Controller uyar mı? En ucuz bu çünkü. Eğer bu Controllerı alırsam başka hangi oyunları oynayabilirim, oyun öneriside verebilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onlar genelde çakma oluyor ama bende kullanıyorum hiçbir sorunu yok GTA 5 RDR 2 gibi açık dünya oyuarı oynayabilirsin.
Hocam bi eksi yanı falan var mı? Kullanımda değişiklik falan yani güzel hissiyat verir mi mesela? 255 tlye ve 274 tlye buldum yorumlarda hep çakma vs deniyor zaten.

Hocam Xbox 360 gamepadini hangi oyunlar için alacaksınız, FPS oyunlarında ve savaş oyunlarında nişan alma sağ analog leş gibi oynayamazsınız(pişman olmanız çok olası). Witcher 3 tarzı oynacaksnız alınabilir, ama F310 ilk seçeneğiniz olsun. 2.el orijinal bulursanız X360 gamepadi koşarak alın derim.

Hocam Xbox 360 gamepadini hangi oyunlar için alacaksınız, FPS oyunlarında ve savaş oyunlarında nişan alma sağ analog leş gibi oynayamazsınız(pişman olmanız çok olası). Witcher 3 tarzı oynacaksnız alınabilir, ama F310 ilk seçeneğiniz olsun. 2.el orijinal bulursanız X360 gamepadi koşarak alın derim.
Hocam bilmediğimden soruyorum fps oyunlarında falan gamepad nasıl oynanıyor yani zor olmuyor mu?

Geri
Yukarı