Xbox 360 Controller Emulator Jite Gamepad'i görmüyor

Efe elmas

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar, benim Jite marka bir gamepad'im var. Linki de şurada: Carboon Bilgisayar Oyun Kolu Analog Kol Usb Titreşimli Joistick Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Her neyse, ben bu gamepad'i PC'ye bağladığımda aygıtlar ve cihazlarda USB gamepad olarak görünüyor. Buraya kadar bir sıkıntı yok. Şimdi biliyorsunuz ki bu gamepad ile oyun oynayabilmem için çeşitli uygulamalar var, Xoutput ve Xbox 360ce bunların en bilinenleri. İşte sorun da burada başlıyor; PC gamepadi görmesine rağmen Xoutput, Xbox 360ce gibi uygulamalar gamepad'i görmüyor. Başka marka fakat tıpatıp aynı olan bir gamepad'im daha var. Onda hiç sıkıntı olmuyor. Rahatça yukarıda bahsettiğim uygulamalar sayesinde oyun oynayabiliyorum ancak Jite marka gamepad ile oynayamıyorum. 2 gamepad arasında hiçbir fark yok. Diğer marka gamepad ile oyun oynayabiliyorken neden Jite marka gamepad ile oynayamıyorum? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum birbiriyle alakasız bazı gamepad markalarında X360ce sıkıntı yaratıyor. Evet çok saçma ama ya atılan yazılım ile ya da başka bir sebepten dolayı bunlar yaşanabiliyor. Eğer yeni aldıysanız farklı bir marka ile değişim veya iadesini sağlayın. Genelde bu tarz basit gamepad markaları driver sorunu yaratıyor.
Bir de sana şunu söyleyeyim 35 TL gibi rakamlara titreşimli bir konsol çok zor zaten illaki bir sorun çıkıyor işte.

Yeni konular

Geri
Yukarı