Xbox 360 E temizledikten sonra açılmama

Temizlerken bir JTAG çipini sökmüş olabilir misin? Tabii bir mod chip var ise.

Adaptör konusu bana da saçma gelmişti, ve deli gibi dönen fanlarım vardı tıpkı sizinki gibi, sabit duran bir aletin bozulması gerçekten çok tuhaftı ama yaşadım, aynı zamanda adaptörün fanları da çok hızlı dönüyordu.
Hocam jtag siz bir cihaz yani kırık değil ve sizin de konsolun da yanıp sönen kırmızı ışık ve çok hızlı dönen fan dan sonra kapanma oluyo mu çünkü benim durumuma çok benziyo

Hocam JTAG'siz bir cihaz yani kırık değil ve sizin de konsolun da yanıp sönen kırmızı ışık ve çok hızlı dönen fandan sonra kapanma oluyor mu çünkü benim durumuma çok benziyor.

Konsol kırmızı ışıkta calışır ve bir süre sonra kapanır fanlar çok güçlü üfler, bende durum böyleydi ve adaptör fanı çok hızlı dönerdi, bildiğiniz üzere Xbox adaptörleri normal adaptörler gibi değildir ve içinde fan vardır.

Konsol kırmızı ışıkta calışır ve bir süre sonra kapanır fanlar çok güçlü üfler, bende durum böyleydi ve adaptör fanı çok hızlı dönerdi, bildiğiniz üzere Xbox adaptörleri normal adaptörler gibi değildir ve içinde fan vardır.

Bir dk ya bende fan yok o nasıl oluyor adaptör de ısınma mevcut fan sesi de yok adaptorde, mümkünse kendi adaptorunuzun fotoğrafını atabilir misiniz?

Bir dk ya bende fan yok o nasıl oluyor adaptör de ısınma mevcut fan sesi de yok adaptorde, mümkünse kendi adaptorunuzun fotoğrafını atabilir misiniz?

Konsol yazlıkta üzgünüm ve Xbox adaptörlerinde fan olur, içinde ısıyı algılayan sistem sayesinde fan seviyesini ayarlar. Normal bir adaptörden farklıdır kalın ve tombuldur.

Bir 360 arcade kullansaydınız 3K hatası aldığınızı söylerdim ama bir Elite ile bu imkansıza yakındır.

Konsol yazlıkta üzgünüm ve Xbox adaptörlerinde fan olur, içinde ısıyı algılayan sistem sayesinde fan seviyesini ayarlar. Normal bir adaptörden farklıdır kalın ve tombuldur.

Bir 360 arcade kullansaydınız 3K hatası aldığınızı söylerdim ama bir Elite ile bu imkansıza yakındır.

Hard disk sallanmasının nedeni sanırım özel kutusu yok, Xbox harddiskleri kendi kutusu ile gelir.

Evet çok haklısınız tombul bir şarj aletim var onu biraz kurcalıyip geleyeceğim.

Değişen bir şey olmadı ya korkmaya başladım aynı kurutma makinesi gibi fan hızlanıyor kırmızı ışık var sadece içini açtım hard diski tak çıkar yaptım plastik parçaları yıkadım elektriksel yerlere zarar vermedim ki niye oluyor ya daha alalı 6-7 ay yeni oluyor masraf çıkarmasın 😭

Evet çok haklısınız tombul bir şarj aletim var onu biraz kurcalıyip geleyeceğim.

Değişen bir şey olmadı ya korkmaya başladım aynı kurutma makinesi gibi fan hızlanıyor kırmızı ışık var sadece içini açtım hard diski tak çıkar yaptım plastik parçaları yıkadım elektriksel yerlere zarar vermedim ki niye oluyor ya daha alalı 6-7 ay yeni oluyor masraf çıkarmasın 😭

Lütfen yarın onu farklı bir adaptör ile dene :) kulağa saçma gelebilir, ama evet! :)

Lütfen yarın onu farklı bir adaptör ile dene :) kulağa saçma gelebilir, ama evet! :)

Başka adaptör yok eğer sen anliyorsan Xbox 360'dan şu an ici açık sana fotoğraf atabilirim.

Hocam donanımsal bı sıkıntı varmı bu fotoğrafları , her öneriye açığım çok saçma olsa bile söyleyin

İç temizlik bu gördüğünüz yerlere kadar yaptım sahasına eklemedim

Dosya Ekleri

• IMG_20221208_232558.jpg
    IMG_20221208_232558.jpg
    222,1 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_20221208_232545.jpg
    IMG_20221208_232545.jpg
    114,2 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_20221208_232532.jpg
    IMG_20221208_232532.jpg
    195,1 KB · Görüntüleme: 9
  • IMG_20221208_232521.jpg