Xbox 360 Elite 3K hatası var mı?

Ps3 1905

Centipat
Iyi günler arkadaşlar. Xbox 360 almak istiyorum. Elite diğerlerine göre ucuz. Bu yüzden Elite baktım. Sonra aklıma 3K hatası geldi. İnternete yazdım, bulamadım. Acaba Xbox 360 Elite'de 3K hatası var mı?

@364485
Xbox 360 Elite ve Arcade aynı sadece kutu içeriği farklı çıkıyordu. Arcade kasaların farklı anakartları var ve en sorunsuzu Jasper olan. Siyah kasalarda yok demişsiniz ve Xbox 360 Elite siyah değil mi? Elite modeli E model ile mi karıştırdınız?

Bu E kasa ve en yeni çıkan modeli.
images (87).jpeg

Bu kasa eski ve 3K hatası verebilecek Elite model.
cd765217e5281ade7a6e1cb1e8fe8804.jpg

Hepsinde 3K yok sayılır ama Elite ve arcade kasalarda eski anakartsa 3K verir arkasında 12, 1A yazıyorsa 3K az görülen kasadır Elite ve arcade kasalarda fakat SLI'mde o yeşil nokta kırmızı verir 3K aldıysa ve biraz uğraşırırsanız düzelebiliyor diye biliyorum söylüyorum kısa halini söylüyorum Elite ve arcade anakartı falcon ve öncesi ise 3K verir, jasper ve jasper V2 ise düşük ihtimalle verir SLI'mde neredeyse hiç vermez.

3K hatası alabilirsiniz. Slim kasa ve üstünde bu hata yok.
@364485
Yanlış bilgilendirme yapmayın lütfen. Elite kasa 3K hatası verebilir. Slim ve üstü kasalarda bu hata yok.
Hayır belirli sürümden sonra Elite kasalarda bu sorun kalmadı. Jasper anakarta sahip Elite kasalarda bu hata olmuyor yanlış bilgi vermeyelim.

Geri
Yukarı