Xbox 360 gamepad alınır mı?

lawrence361

Centipat
Daha fazla  
Selam Xbox 360 kolu almak istiyorum. Alınabilir mi? Orijinal veya çakma olması fark etmez. Eğer Xbox 360 kolu alma iyi değil diyorsanız ne önerirsiniz? Bütçe 100 200 lira.

Son düzenleyen: Moderatör:
100-200'e X Box kolu olduğunu sanmıyorum anca çakma ps kolları alabilirsiniz. Onlar da çok kötü oluyor.

Alınır. Ben kullanıyorum. Kablolu modelini. Hor kullanmadığın sürece sorun yok. Uyum sorunu zaten yaşamıyorsun. Daha kaliteli ürünler vardır. Bana yetiyor. Bir Game pad ortalama 2-3 sene gidiyor. Son zamanlarda en çok GameSir gamepad met ediliyor. Aslında güzel ve kaliteli. Benim için o kadarına gerek yok.

Selam Xbox 360 kolu almak istiyorum. Alınabilir mi? Orijinal veya çakma olması fark etmez. Eğer Xbox 360 kolu alma iyi değil diyorsanız ne önerirsiniz? Bütçe 100 200 lira.
Kablolu konusunda bir fikrim yok yan sanayi bir ürün fakat kablosuz alacaksan wireless adaptörleri ile kullanamıyorsun kendi Dongle'ı lazım, ya F310 Gibi modellerden kullan ya da Snopy Rampage modellerini al.

Alınır. Ben kullanıyorum. Kablolu modelini. Hor kullanmadığın sürece sorun yok. Uyum sorunu zaten yaşamıyorsun. Daha kaliteli ürünler vardır. Bana yetiyor. Bir Game pad ortalama 2-3 sene gidiyor. Son zamanlarda en çok GameSir gamepad met ediliyor. Aslında güzel ve kaliteli. Benim için o kadarına gerek yok.

Hiç xCloud üzerinden denediniz mi?

Çakma da olsa alınır. F310 ve çakma DualShock'lardan iyidir. Bunların üçünü de denemiş biri olarak söylüyorum.

Geri
Yukarı