Xbox 360 gamepad mi, One gamepad mi?

TahaBey7

Decapat
Yer
Semt-i Emekköy
Daha fazla  
One gamepadini bayağı araştırdım, çoğunlukla pahalı fiyatı. 360'ın ise fiyatı iyi ama orijinal olup olmadığından emin olamadım bulduğum yerlerde. Bu zamanda 360 daha iyi olur gibi ama dandik ürünle de uğraşmak istemiyorum. Elinde olan varsa ve orijinal ise aldığı yerin linki atabilir mi veya ucuz bulursa One gamepadinin?

Son düzenleyen: Moderatör:
One gamepadini bayağı araştırdım, çoğunlukla pahalı fiyatı. 360'ın ise fiyatı iyi ama orijinal olup olmadığından emin olamadım bulduğum yerlerde. Bu zamanda 360 daha iyi olur gibi ama dandik ürünle de uğraşmak istemiyorum. Elinde olan varsa ve orijinal ise aldığı yerin linki atabilir mi veya ucuz bulursa One gamepadinin?

Orijinal Xbox ürünü bulmanız çok zor, bu ürünün öyle bir iddiası yok ama taktığında Xbox 360 kolu olarak algılar ve tam fonksiyonlu kullanırsın.

360 gamepadi 2.el olmadıktan sonra orijinal olması mümkün değil. Bütçeniz ne kadar tam olarak?
200 civarı

Orijinal Xbox ürünü bulmanız çok zor, bu ürünün öyle bir iddiası yok ama taktığında Xbox 360 kolu olarak algılar ve tam fonksiyonlu kullanırsın.
Bunun hakkında çabuk deforme oluyor ve bozuluyor tarzı yorumlar var uzun vadede kullanabileceğini sanmıyorum.

Logitech F310 Kablolu Gamepad #30143594 | CarrefourSA Bu bütçede yerinizde olsam bunu tercih ederim ama titreşim özelliği bulunmuyor, bilgisayara taktığınız zaman Xbox 360 kolu olarak tanınır ve bazı zamanlarda 200 liranın altına düştüğü oluyor.
Biraz araştırdım. F310 aktif olarak üretildiği için tercih edilebilir onun dışında eğer orijinal bulunursa 360 gamepad'inin daha iyi olduğu söyleniyor. Ayrıca ben konsolda da XBOX kollarına alışık olduğum için bu biraz farklı gelebilir bana.

Biraz araştırdım. F310 aktif olarak üretildiği için tercih edilebilir onun dışında eğer orijinal bulunursa 360 gamepad'inin daha iyi olduğu söyleniyor. Ayrıca ben konsolda da Xbox kollarına alışık olduğum için bu biraz farklı gelebilir bana.

Dediğim gibi orijinal 360 kolu bulmanız pek mümkün değil F310 da üzecek bir kol değil işinizi görür kısa sürede alışırsınız zaten pek sorun olacağını zannetmiyorum.

Geri
Yukarı