Xbox 360 nasıldır?

89666

Kilopat
Oynamadığım bir sürü oyun var. PS3'ün online'ı bittiği için ve Xbox 360'ın kontrolcüsünü, görünüşünü vb. daha çok sevdiğim için almak istiyorum. Hem Live Gold ile her ay bedava oyun da geliyor, belki güzel oyun da verirler arada sırada. 1080p monitörde çok bulanık, düşük grafikli olur mu? En fazla ne kadar vermeliyim konsola? Bir de oyun önerileriniz nedir? @Furkan17TR

Son düzenleme:
En son çıkan e model alırsanız 1080p TV'lerde güzel çalışdığını gördüm, monitörde de güzel çalışır diye varsayıyorum. Oyunlar olarak;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

En son çıkan e model alırsanız 1080p TV'lerde güzel çalışdığını gördüm, monitörde de güzel çalışır diye varsayıyorum. Oyunlar olarak;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
E alacağım zaten hocam.
Bence Playstation 2 al ciddi diyorum eğer grafiklere takılan biri değilsen. Bir yığın güzel oyun var.
Çok eski hocam.

Bir önerim olmayacak.

Zaman değerlendirmek ve zevk almak için çok iyi.. PC'de grafik kalitesine, ayarlarına takılıp kanser olacağına oyuna direkt girip zevkine bakıyorsun. Grafikleri de çok kafana takma.. Oynanış mekaniği önemlidir..

Max Payne'lerde var onlarda çok güzel kolla oynanışı var tavsiye ederim. E serisi güzeldir 1080 de adam gibi çalışan o. Hayırlı olsun.

Geri
Yukarı