Xbox 360 nasıldır?

Max Payne'lerde var onlarda çok güzel kolla oynanışı var tavsiye ederim. E serisi güzeldir 1080 de adam gibi çalışan o. Hayırlı olsun.
Max Payne 3 deli gibi oynarım zaten.
PS3 özel oyunlarının hepsi bittiyse geçilebilir ancak naçizane tavsiyem biraz daha para koyup Xbox One almanız.
Hiç konsol oynamadım, ilk konsolum olacak. PS3 özel oyunları çoğunlukla seçmeli hikaye oyunları sanırım, The Walking Dead 1. bölümü hariç o tür oyun oynamadım. PS3'ün online'ı bittiği ve görüntü kalitesi daha kötü olduğu için sıcak bakmıyorum. Xbox One S alacaktım aslında ama bütçem yetmiyor maalesef.

Bir de ekleyeyim yeni bir konsol alırsam 360'ı mutfak televizyonunu akıllı yapmak için kullanacağım. Belki de One alabilirim 1500'e falan temiz ilanlar var, para biriktirmeye başlayayım.

Son düzenleme:
Max Payne 3 deli gibi oynarım zaten.

Hiç konsol oynamadım, ilk konsolum olacak. PS3 özel oyunları çoğunlukla seçmeli hikaye oyunları sanırım, The Walking Dead 1. bölümü hariç o tür oyun oynamadım. PS3'ün online'ı bittiği ve görüntü kalitesi daha kötü olduğu için sıcak bakmıyorum. Xbox One S alacaktım aslında ama bütçem yetmiyor maalesef.

Bir de ekleyeyim yeni bir konsol alırsam 360'ı mutfak televizyonunu akıllı yapmak için kullanacağım. Belki de One alabilirim 1500'e falan temiz ilanlar var, para biriktirmeye başlayayım.
Xbox one alacaksanız temiz ve düzgün çalışan bir fat kasa one almanızı tavsiye ederim ps3le aynı fiyatta nerdeyse one s ve ya one x iyi fakat birazcık pahalılar

Geri
Yukarı