Xbox 360 neden bu kadar pahalı?

495477

Hectopat
Makaleler
2
Geçen yıl 2.el baktığımda 150 TL'ye bile ilanı vardı ama şimdi 2.el baktığımda fiyatlarının 1.000-2.000 TL arası olduğunu gördüm. Bu konsol oldukça eski olmasına rağmen neden fiyatı bu kadar arttı?

Geçen yıl 2.el baktığımda 150 TL'ye bile ilanı vardı ama şimdi 2.el baktığımda fiyatlarının 1.000-2.000 TL arası olduğunu gördüm. Bu konsol oldukça eski olmasına rağmen neden fiyatı bu kadar arttı?
Geçen yılki herhangi bir şeyin fiyatına bakarsan anlarsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
150 TL olduğunu sanmıyorum. 2 yıl önce bile 700-800 lira civarındaydı fiyatı. Sebebi hâlâ talebin olması ve dolar kuru.

Geçen yıl ki herhangi bir şeyin fiyatına bakarsan anlarsın.

Geçen yılki fiyatların günümüzde çok yükseldiğini biliyorum ancak artık oyun çıkmayan bir konsol. Fiyatının bu kadar yükselmesi bana çok garip geliyor.

150 TL olduğunu sanmıyorum. 2 yıl önce bile 700-800 lira civarındaydı fiyatı. Sebebi hâlâ talebin olması ve dolar kuru.

Sahibinden'de 150 TL ile 700 TL arasında bulunabiliyordu. Zamanında almak istediğim için bayağı bir gezinmiştim 2.el sayfalarda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen yıl ki fiyatların günümüzde çok yükseldiğini biliyorum ancak artık oyun çıkmayan bir konsol. Fiyatının bu kadar yükselmesi bana çok garip geliyor.

Hala satılıyor oyun çıkıp çıkmaması önemli değil, şu an oyun çıkanlar çok pahalı biraz da o yüzden talep oluyor.

1-öncelikle merhaba hocam 150 TL'ye adam çalışanı koymaz arızalı olabilir. 2- eğer dediğiniz gibi fiyatlar o kadar ucuzsa geçen sene normaldi çünkü dolar yüksek değildi. Şimdi dolar yüksek 2 sene önce 2000 TL'ye satılan PS 4 ŞIMDi5000 TL le tamamen dolar belirliyor fiyatları.

2016 da BİM'den 500 TL'ye Xbox 360 E almıştım hala da iş görüyor oyun çıkmasa da kumandasını sevdiğimden dolayı arada bir arkadaşlar FIFA atıyoz. BİM'den aldığım zaman yanında Forza 2 de vermişlerdi o zaman için efsana oyundu.

Yeni konular

Geri
Yukarı