XBOX 360 Oyun Önerisi

mgamsiz

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, yaz için XBOX'ıma yaz için yeni oyun alacağım. GTA 5, AC 4:Black Flag ve Sniper Elite 3 var. Kinect'imde de Just Dance 4 var. Hangi oyun önerirsiniz? 1 tane alacağım belki 2 tane alabilirim ama düşük ihtimalle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Red Dead Redemption alabilirim. Açık dünya oyunlarını seviyorum. Videolarını da izlemiştim güzeldi.
Benim öncelikli önerim Tomb Raider kesinlikle oynanılması gereken bir oyun en kısa zamanda oynamanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Shadow of Mordor veya Far Cry'da olabilir hele Open World seviyorsanız Far Cry tam aradığınız oyun bence.

Benim öncelikli önerim Tomb Raider kesinlikle oynanılması gereken bir oyun en kısa zamanda oynamanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Shadow of Mordor veya Far Cry'da olabilir hele Open World seviyorsanız Far Cry tam aradığınız oyun bence.
Far Cry 4 zaten kesindi o yüzden söylemedim :D Technopat'ta korsan desteklenilmediğini biliyorum ama Xbox'ımı 2009'da ve JTAG'li aldığım için hâlâ öyle. Büyük ihtimalle yükleteceğim oyunlar :
Far Cry 4
Red Dead Redemption
Tomb Raider
BattleField Hardline
(Shadow of Mordor'ı kesin değil bakarım belki) Teşekkürler bu arada.

Red Dead Redemption alabilirim. Açık dünya oyunlarını seviyorum. Videolarını da izlemiştim güzeldi.
Açık dünya oyunlarını seviyorsan Gta 5 sana göre bence

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı