Xbox 360 satıp Xbox One almak mantıklı mı?

Makaleler
5
Yer
Dattebayo
Daha fazla  
Xbox 360'e 500 GB kullanıyorum. Sizce bunu satıp Xbox One almak mantıklı mı? Bilgisayarım var. Uğraşmaya ve daha fazla para vermeye değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
One S pahalı olduğu için almayı düşünmüyorum. Bildiğim kadarıyla Xbox One ile önemli bir farkları yok.
1 dakika kafam karıştı ben Xbox One diye bir konsol yok diye biliyorum sadece Xbox One S ve Xbox One X var diye biliyorum Xbox One bunları kapsayan bir kısaltma değil mi ? Yoksa ben mi yanılıyorum?

1 dakika kafam karıştı ben Xbox One diye bir konsol yok diye biliyorum sadece Xbox One S ve Xbox One X var diye biliyorum Xbox One bunları kapsayan bir kısaltma değil mi ? Yoksa ben mi yanılıyorum?

Xbox ONE
Xbox ONE S
Xbox ONE X
3 farklı konsol var.

PS 4 , PS4 SLIM , PS4 Pro gibi sıralayabiliriz fakat.
Xbox one ve One s arasında hem gpu hemde büyüklük adaptör vs olarak çok fark var o sebeple ONE S veya ONE X almalısınız.
One S pahalı olduğu için almayı düşünmüyorum. Bildiğim kadarıyla Xbox One ile önemli bir farkları yok.

Var malesef ki.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı