Xbox 360 vs PlayStation 3

Ya hocam birde ben Xbox Controller'ına alışkın değilim de, böyle bir aparat vs. varmı PS3 kolunu X360'a takabilmek için?
Maalesef hocam. PS kolu Xbox`a uymaz. Belki başka marka olarak dizaynı farklı kol olabilir. Zaten alışmak uzun sürmez.

Arkadaşlar şimdi sorabilirsiniz "ya kardeşim sene olmuş 2021 sen hala Xbox 360 PlayStation 3 mü arıyorsun yuav" diyebilirsiniz. Zaten ülkenin hali vahim ara sıra kafa dağıtırım bir de nostalji yaparım falan filan diye soruyorum. 2. el mi alınır yoksa Hepsiburada gibi sitelerden satılan Xbox ve PlayStation'lar var. Ne diyorsunuz?

X360 bir de JTAG attır makineye miss.

Arkadaşlar şimdi sorabilirsiniz "ya kardeşim sene olmuş 2021 sen hala Xbox 360 PlayStation 3 mü arıyorsun yuav" diyebilirsiniz. Zaten ülkenin hali vahim ara sıra kafa dağıtırım bir de nostalji yaparım falan filan diye soruyorum. 2. el mi alınır yoksa Hepsiburada gibi sitelerden satılan Xbox ve PlayStation'lar var. Ne diyorsunuz?

Hocam ilk sürüm makinede 3K hatası var kronik almayın bunu siyah kasa bulmaya çalışın. 1 ay sonra elinizde kalma ihtimali yüksek.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Yener K., Xbox kolu daha iyi aslında. PS kolunu sol elinizle tutarken sol başparmağınızın çok gerildiğini fark edebilirsiniz. Xbox kolunda ise çok rahat ve parmağın her yöne eşit gerilecek şekilde konulmuş. Bunun haricinde D-Pad dan bir tuşa basacakken sol başparmağı sol analogdan çekip D-Pad'e yöneltmek PS Kolunda bir saniye sürerken Xbox kolunda çok hızlıca kullanılabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı