Xbox 360 vs PS3

Rizzeicters

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ7 12.nesil
32gb RAM
2tb samsung ssd
Rtx3070 8gb
Meslek
Mimar
Arkadaşlar uzun zamandır bir konsol almak istiyorum ve bütçem 1000-1200 TL
Xbox 360 ve PS3 arasında kaldım. Xbox'un kontrolcüsünün daha iyi olduğunu biliyorum ama işin donanım ısınma ve diğer sorunlar konusunda hiçbir bilgim yok. Yardımcı olur musunuz?
Büyük ihtimalle alacağım ps3:50 OYUN PS3 SLIM 320GB 2 ADET SIFIR KOL Fiyatları ve Özellikleri
Alacağım Xbox 360 :Microsoft Xbox 360 Slim Oyun Konsolu Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Grafik konusunda da yardımcı olursanız sevinirim:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox 360 ve PS3 arasında kaldım. Xbox'un kontrolcüsünün daha iyi olduğunu biliyorum ama işin donanım ısınma ve diğer sorunlar konusunda hiçbir bilgim yok. Yardımcı olur musunuz?
Büyük ihtimalle alacağım PS3:50 OYUN PS3 SLIM 320GB 2 ADET SIFIR KOL Fiyatları ve Özellikleri
Alacağım Xbox 360:Microsoft Xbox 360 Slim Oyun Konsolu Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Satıldıkları fiyata zamanında hem Xbox'ı aldım hem de PlayStation'u aldım. Uzun lafın kısası iki konsolu kullandım ve denedim. PlayStation 3 daha keyifli o sebepten ötürü 3'ü almanı öneririm. N11.com'dan değil sahibinden.com'dan bak.

Büyük ihtimalle alacağım ps3:50 OYUN PS3 SLIM 320GB 2 ADET SIFIR KOL Fiyatları ve Özellikleri
Alacağım Xbox 360 :Microsoft Xbox 360 Slim Oyun Konsolu Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

2.el ps3 alacak olursan aman 600 tl üstü verme.

Geri
Yukarı