Xbox 360 Wireless kolu PC'ye bağlama

• Konuyu başlatan Neku
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 28
  • Görüntüleme 16B

Neku

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus TUF B550M-E WIFI
Ryzen 5 5600
Sapphire RX 6600
2x8 DDR4 3600mhz Corsair RGB RS
Kioxia Exceria 1TB M.2 SSD
Merhabalar bende Xbox 360 Slim var ve kolu kablosuz pille çalışan türde.
Bunu PC'ye bağlamak istiyorum bir şeyler almam gerek mi gerekse en ucuzunu nereden alabilirim?

Dosya Ekleri

• photo_2020-05-14 11.57.00.jpeg
    photo_2020-05-14 11.57.00.jpeg
    130,8 KB · Görüntüleme: 378
  • photo_2020-05-14 11.57.03.jpeg
    photo_2020-05-14 11.57.03.jpeg
    105,2 KB · Görüntüleme: 356
Son düzenleme:
Tamamdır PS4 kolu almayı düşündüm Amazon'dan 624TL alınır mı?

Xbox One S kolu alın derim size. PS4 kolu ile PC de oyun oynarken pek verim alamazsınız. Steam dışında oyun oynamak isterseniz 3. parti yazılımlar indirmek zorunda kalıyorsunuz titreşim çalışmıyor veya tuşlar basmıyor vs. vs. Ben Xbox One S kolu kullanıyorum onu tavsiye ederim. Xbox'ın son nesil koluda vardı bende geçen ay sattım elime bir tık ufak geldi.

Edit:

F310.
F710.
MSI gc30.
MSI gc20.
Xbox 360.
Xbox One (ilk seri)
Xbox One S
Xbox Series S
Monster Pusat (ilk kasa)
DualShock 4
Razer saberthooth.

Bu gamepadlerin hepsini PC de kullandım kullandım. Açık ara en iyisi Xbox One S ve açık ara en kötüsü DualShock 4'dü. Xbox One S dayanıklı bir kol ve bir şey olurda bozulursa yedek parça bulup tamir ettirebilirsiniz. Xbox 360 bence üretilmiş en iyi gamepad ama PC de oynamak sıkıntı. Monster Pusat'ta çok iyi Xbox 360'a oldukça benziyor ama çok çabuk bozuluyor. 2 kere tamir ettirdim artık 3. için uraşmıyorum. Fazladan param olursa anca öyle... Razer saberthooth da güzeldi arkadaşım satıyordu ama ben bozulursa bunun yedek parçasını nereden bulacağım ya diye düşünüp almadım. Kutulu mutulu güzel bir şeydi.

Son düzenleme:
Xbox One S kolu alın derim size. PS4 kolu ile PC de oyun oynarken pek verim alamazsınız. Steam dışında oyun oynamak isterseniz 3. parti yazılımlar indirmek zorunda kalıyorsunuz titreşim çalışmıyor veya tuşlar basmıyor vs. vs. Ben Xbox One S kolu kullanıyorum onu tavsiye ederim. Xbox'ın son nesil koluda vardı bende geçen ay sattım elime bir tık ufak geldi.

Edit:

F310.
F710.
MSI gc30.
MSI gc20.
Xbox 360.
Xbox One (ilk seri)
Xbox One S
Xbox Series S
Monster Pusat (ilk kasa)
DualShock 4
Razer saberthooth.

Bu gamepadlerin hepsini PC de kullandım kullandım. Açık ara en iyisi Xbox One S ve açık ara en kötüsü DualShock 4'dü. Xbox One S dayanıklı bir kol ve bir şey olurda bozulursa yedek parça bulup tamir ettirebilirsiniz. Xbox 360 bence üretilmiş en iyi gamepad ama PC de oynamak sıkıntı. Monster Pusat'ta çok iyi Xbox 360'a oldukça benziyor ama çok çabuk bozuluyor. 2 kere tamir ettirdim artık 3. için uraşmıyorum. Fazladan param olursa anca öyle... Razer saberthooth da güzeldi arkadaşım satıyordu ama ben bozulursa bunun yedek parçasını nereden bulacağım ya diye düşünüp almadım. Kutulu mutulu güzel bir şeydi.

Elimde şu an 2 tane XBOX360 orijinal gamepad i var fakat bağlayacak aparat neredeyse bulunmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı