Xbox 360 yeni oyunlar yapıcak mı

cagtay

Hectopat
Daha fazla  
PS3 kullanıcısıyım bıktım artık her oyuna 180 190 vermekten. o yüzden aynı kalitede veriyor oyunları Xbox o yüzden almak istiyorum fakat bosuna almıs olmayayım.

Yeni oyunlar yapılacak mı mesela Call of yeni cıkan hem Xbox One hemde Xbox 360'a gelir mi boşa almış olamyayım Xbox 360 yeni kasa cıkardı cıkardıgına göre yeni oyunlar yapıcak demektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim arkadaşta senin gibi ortada kaldı. En sonunda kırdıttı. Korsan oyun alıyor 10-20 TL arası.

Kırdırmak istemiyorum PS3'ümü 2009'dan beri orjinal oyuna destek verdik yazık artık parama aynı kalite Xbox 360 veriyo bir yerde arastırdım 2016 a kadar destek verecekmis yazıyor.

Microsoft'un ipiyle kuyuya inilmez. XO varken Xbox 360'a destek verilmez. Tabi FİFA,Pes çıkar arada ama,grafikleri düşürülmüş şekilde olur. Bu sene olduğu gibi mesela. Yeni nesile İgnite Engine ile gelmişti Fifa. Para biriktir PS4 al.

Microsoft'un ipiyle kuyuya inilmez. XO varken Xbox 360'a destek verilmez. Tabi FİFA,Pes çıkar arada ama,grafikleri düşürülmüş şekilde olur. Bu sene olduğu gibi mesela. Yeni nesile İgnite Engine ile gelmişti Fifa. Para biriktir PS4 al.

Almak istesem alırım ama gene aynı muhabbet devam edecek 190 180 her oyuna vermek online oynayan biri degilim Story Mode de bitirmek.

Sistem toplayacaksın o zaman. Oyun fiyatları PC'de daha ucuzdur. Hiçbir konsolda oyun fiyatları düşük değildir. Wii'yi bilemem tabi. Kullanmadığım için.

Bence en fazla 1 sene daha gider. Firmalar eski neslin düşüklüğünü yeni nesil gelince anladılar. Hiç bir firma oyununu bilerek kötü yapmak istemez. Eğer o oyunu eski nesile çıkarırsa oyunun oynanış ve grafiklerinden kısmak zorunda kalır. Ama daha çok satar.

Ama illada gözle görülür kötülük olmaz dimi amacım 2 yıl Xbox 360 la takılmak Xbox One alacam zaten.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı