Xbox 720 ne zaman gelir? Beklemeli miyim?

Arkadaşlar sizce Xbox 360 almalı mıyım? Almalıysam neden almalıyım, almamalıysam neden almamalıyım? Xbox 720 geliyor diye söylentiler var, sizce ne zaman gelir?

Ayrıca Xbox 360 monitöre bağlamak için bir kablo varmış, o kablo ne kadar ve nerde bulabilirim ?Monitöre bağlayınca ayrıca hoparlör lazım mı yoksa xbox üzerinde mi var?

Öncelikle XBOX 360 hala daha ömrü olan bir konsol. Zira daha yeni cihaz için Kinect çıktı piyasaya. Yine cihazın Slim sürümünü de unutmamak gerek. XBOX 360 nerden baksanız daha çok rahat 3 yıl ömrü olan bir konsol. Açıkçası bende var ve inanılmaz eğlenceli bir cihaz. Kinect Sports ile coştuğum zamanları unutamıyorum. Şimdi evde TV yok o ayrı :)

XBOX 720'nin gelmesine daha 1.5 yıl var. 2013 sonunda bizlerle olacak.

Bahsettiğin kablo monitöre göre değişir. Monitöründe HDMI portu varsa HDMI kablo ile işin içinden çıkarsın. Ama Component'ten bağlayacaksan bence hiç bağlama daha iyi. Zira alacağın görüntü kalitesi tatmin edici olmayacaktır.

Öncelikle XBOX 360 hala daha ömrü olan bir konsol. Zira daha yeni cihaz için Kinect çıktı piyasaya. Yine cihazın Slim sürümünü de unutmamak gerek. XBOX 360 nerden baksanız daha çok rahat 3 yıl ömrü olan bir konsol. Açıkçası bende var ve inanılmaz eğlenceli bir cihaz. Kinect Sports ile coştuğum zamanları unutamıyorum. Şimdi evde TV yok o ayrı :)

XBOX 720'nin gelmesine daha 1.5 yıl var. 2013 sonunda bizlerle olacak.

Bahsettiğin kablo monitöre göre değişir. Monitöründe HDMI portu varsa HDMI kablo ile işin içinden çıkarsın. Ama Component'ten bağlayacaksan bence hiç bağlama daha iyi. Zira alacağın görüntü kalitesi tatmin edici olmayacaktır.

Peki bana HDMI çıkışlı bir monitör önerebilir misiniz? 4 GB mı 250 GB mı almalıyım? Ayrıca hoparlör lazım mı?

HDMI Monitör tavsiyesi için yeni konu açın. İkinci sorunuz için bir alttaki konuya bakabilirsiniz. Alacağınız monitörde hoparlör olmalı ya da monitörün 3.5mm çıkışı olmalı ki HDMI'dan aldığı sesi dışarı versin...

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı