Xbox 9. Nesil Gamepad için Wireless adapter önerisi

Branko Tuskas

Centipat
Katılım
12 Ağustos 2020
Mesajlar
345
Çözümler
3
Merhabalar, bir süredir kabloyla kullandığım Gamepad'im için adaptör almayı düşünüyorum. Orijinal adaptörü 400 lira civarında olduğu için alternatif arayışına girdim. Daha uygun fiyatlı önerileriniz var mı? Alternatif ürünlerin de sorunsuz olması çok önemli. Eğer alternatifler kopma, gecikme gibi sorunlar yaşatacaksa orijinal olanı almaya çalışacağım. Önerilerinizi bekliyorum. Mümkünse alternatif ürünlerden kullanan üyelerin yorumlarını da görmek isterim.
 
Son düzenleyen: Moderatör:

SypeR

Gigapat
Katılım
6 Ekim 2013
Mesajlar
12.805
Makaleler
43
Çözümler
97
Yer
Sakarya
Anakart değiştirmeden önce TP-Link UB400'ü kullanıyordum bende. Kulaklıklarım ve diğer cihazlarımla sorunsuz çalışıyordu. 2 Xbox kontrolcümde de Bluetooth açık olmadığı için onunla kullanım deneyimim olmadı ama adaptör olarak sorunsuz bir adaptör. 8 ve 9. nesil kontrolcülerde Bluetooth ile ilgili bir bağlantı sorunu yok bildiğim kadarıyla. Sorunsuzca kullanabilirsiniz.
 

fuatakbas

Hectopat
Katılım
6 Nisan 2017
Mesajlar
527
Yer
İstanbul
Bluetoothla bağlarsan kulaklık girişi çalışmıyor. Dongle mı diyorlar ne işte kendi adaptörü ile bağlarsan kulaklık girişi çalışıyor. Ben dongle'ını Aliexpress'ten almıştım çakma sanırım bilmiyorum gayet iyi çalışıyor kulaklık girişide aktif. Ama baktım Aliexpress Dongle'larıda 300 lira olmuş zaten bende zamanında vergi falan yoktu diye normaline göre biraz ucuza almıştım. Benim aldığım aşağıda kullanmıyorum artık bluetooth ile bağlanıyorum Laptop olduğu için.
1637732384912.png
 

Yeni konular

Yukarı