Xbox 9. nesil gamepad stok ve fiyat durumu

terileptil

Kilopat
Yer
Ankara
3 gün önce 8. nesil kontrolcü almıştım fakat üründe çeşitli sorunlar olduğu için iade talebi oluşturdum. Şimdi 9. nesil almayı düşünüyorum ama fiyatı aşırı pahalı (1400-1700 TL arası).

Resmi mağazalar arasından da sadece Teknosa'da bulabildim. Şimdilik en ucuzu da orası zaten (1400 TL). Şu anda bir stok problemi mi var acaba? Çünkü Teknosa dışında başka hiçbir güvenilir satıcı veya mağazada ürünü bulamadım. Diğer satıcılar da 1500 TL üstüne satıyor. Hem fiyatı çok yüksek, hem de Xbox One S ile yaşadığım problemden sonra sadece güvenilir yerlerden almak istiyorum. Akakçe'den fiyat geçmişine baktım 2 hafta önce 1100'lere kadar inmiş 9. nesil kontrolcünün fiyatı.

Beklesem MediaMarkt, Hepsiburada, Amazon gibi satıcılara stok gelir mi sizce? Daha yeni takip etmeye başladığım için normalde buralarda stok oluyor mu, fiyatları ne kadar oluyor bilmiyorum. O yüzden sormak istedim. DualSense neredeyse tüm mağazalarda mevcut çünkü (Teknosa, MediaMarkt, D&R, evkur vs.).

Bir de "asgari ücret tespit komisyonu" çarşamba günü toplanacakmış. Asgari ücret artarsa bunların fiyatı da hemen artar mı sizce?

*** Hepsiburada, Amazon gibi satıcılardan almak istiyorum derken site isminden değil gerçekten satıcıdan bahsediyorum bu arada. Hem Hepsiburada'da hem de Amazon'da farklı satıcılarda stok mevcut. Ben satıcının da güvenilir olmasını istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Avrupa genelinde bir stok problemi var. Fiyatı da zaten olması gerekenden çok yüksek şu an bazı yerlerde. 1150₺'ye dualsense tercih edilebilir bence.

Avrupa genelinde bir stok problemi var. Fiyatı da zaten olması gerekenden çok yüksek şu an bazı yerlerde. 1150₺'ye dualsense tercih edilebilir bence.
Anladım. O zaman stokların düzelip resmi satış yerlerine gelmesini bekleyeceğim. Dualsense'i analog tuşlarının yan yana olması sebebiyle tercih etmiyorum. Uzun süredir Xbox 360 kolu kullanıyorum çok alıştım. Dualsense ilk tercihim değil o yüzden. Bir de bilgisayarda Xbox kolunu kullanmak her zaman daha rahat oluyor. Stok ve fiyat durumu uzun süre düzelmezse Dualsense düşünebilirim. Onun da fiyatını takip ediyorum. Hatta daha 1 hafta öncesine kadar Dualsense'in fiyatı 1000 TL'ydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı