Xbox 9. nesil kontrolcü indirime girer mi?

zetryx

Decapat
Daha fazla  
Yakında bir gamepad alacağım ve almışken en iyisi olsun diyorum. Xbox 9. nesil gamepad bakıyorum şu aralar PS5 kolu da düşündüm ama içine sinmedi gibi Xbox daha bir havalı duruyor. Sizce Xbox kolu bu aralar birkaç aya ya da kış indirimi falan indirime girer mi? Yoksa daha da yükselir mi fiyatı?

Ve MediaMarkt PS5 kolu 1300 küsur lira. Acaba indirimde mi? Normal fiyatı mı o?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz zor. Fiyatı da abartılı bir şekilde arttı. Daha gelişmiş olan PS5 kolu bile daha ucuza bulunabiliyor.

Geçen ayın 17'sinde 1299TL'ye kadar düşmüş. Şu anda 1435TL'ye satılıyor. Belki düşer bir daha, takip etmek lazım. 2200TL'den bayağı düşmüş fiyatı.

Screenshot_1.jpg

Yakında bir gamepad alacağım ve almışken en iyisi olsun diyorum. Xbox 9. nesil gamepad bakıyorum şu aralar PS5 kolu da düşündüm ama içine sinmedi gibi Xbox daha bir havalı duruyor. Sizce Xbox kolu bu aralar birkaç aya ya da kış indirimi falan indirime girer mi? Yoksa daha da yükselir mi fiyatı?

Ve MediaMarkt PS5 kolu 1300 küsur lira. Acaba indirimde mi? Normal fiyatı mı o?
Normal fiyatı. Bu ekonomik şartlar altında ben bugün her şey hiç olmadığı kadar pahalı ama aynı zamanda hiç olmayacağı kadar da ucuz kafasıyla yaklaşıyorum. Erken alan hep kazanıyor bence indirim beklemektense alın.

PC de kullanacaksan PS kolunu kesinlikle tavsiye etmiyorum uygulamayla filan bağlanması hikaye sürekli bağlantı algılama tuş kombinasyon ayarıyla uğraşıyorsun sürekli bir sorun çıkıyor. Xbox da indirime bence girmez okula dönüş indirimi filan yeni oldu.

Geçen ayın 17'sinde 1299TL'ye kadar düşmüş. Şu anda 1435TL'ye satılıyor. Belki düşer bir daha, takip etmek lazım. 2200TL'den bayağı düşmüş fiyatı.

Eki Görüntüle 1523439

Alırken satıcıya nasıl güveneceğim o kadar yer okudum kullanılmış ürünler gönderilmiş bazılarına bu yüzden Trendyol tarzı yerler çok güven vermiyor bana satıcı çok bilindik değilse tabii.

Ben de 9. nesil kullanıyorum uzun zamandır ve çok memnunum bu arada. 900 TL gibi bir fiyata almışsım. DualSense 5'te çok güzel bir gamepad ama PC için çok tavsiye edilmiyor. Yani senin yerinde olsam indirim bekleyip Xbox alırdım.

Black friday'de indirime girer mi? Gamepad vb. ürünlere güzel indirim geliyor mu bilmiyorum hiç. Bilgisi olan biri varsa iyi olur. Şu an 100 dolar civarına satılıyor nasıl bi vergilendirmeden geçiyor anlamış değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı