Xbox 9. nesil kontrolcü PC için nasıldır?

BreaKSooN05

Kilopat
Arkadaşlar gamepad ihtiyacım var PC de tüm oyunları oynayabilir miyim? Genelde Game Pass ve Steam üzerinden oynuyorum.

Ek olarak pili şarj edebilmek için cihaz öneriniz var mı yoksa tek kullanımlık pil mi tercih etmeliyim?

Xbox kolu biraz fazla pahalı indirim olur mu? Bu soru ne zaman sorulsa daha çok zamlanıyor :D ama yapacak bir şey yok eskiden 9 taksit imkanı vardı. Şimdi 6 taksit bile yaptırılmıyor. Sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
XBOX kolları çok rahat okunuyor hiç sıkıntı yaşamazsınız PC'ye taktığınızda. Steam'deki oyunlar da zaten XBOX koluna göre öneriler veriyor oynarken. (X-A-B-Y şeklinde)

Ben XBOX sahibi olduğum için özel olarak almadım elimdeki 9.nesil gamepadi ama kolla oynamak istediğim oyun olursa takıp oynuyorum. Kontrolcüyü PC'de kullanacaksanız bence pil vs. gereksiz. Type-C bir kablo ile PC'ye bağlayın, hiç pil derdiniz olmasın. Yok ben illa uzaktan oynayacağım diyorsanız şu ürünü tavsiye ederim:

https://www.hepsiburada.com/duracell-cef-14-sarj-aleti-2-ser-adet-aa-ve-aaa-pil-pm-HB000005N4UW

Kendim de bu ürüne sahibim, gayet memnunum. Bence tek kullanımlık yerine şarj edilebilir pil almanız daha mantıklı olur.

Xbox kolları çok rahat okunuyor hiç sıkıntı yaşamazsınız PC'ye taktığınızda. Steam'deki oyunlar da zaten Xbox koluna göre öneriler veriyor oynarken. (X-A-B-Y şeklinde)

Ben Xbox sahibi olduğum için özel olarak almadım elimdeki 9.nesil gamepadi ama kolla oynamak istediğim oyun olursa takıp oynuyorum. Kontrolcüyü PC'de kullanacaksanız bence pil vs. gereksiz. Type-C bir kablo ile PC'ye bağlayın, hiç pil derdiniz olmasın. Yok ben illa uzaktan oynayacağım diyorsanız şu ürünü tavsiye ederim:

https://www.hepsiburada.com/duracell-cef-14-sarj-aleti-2-ser-adet-aa-ve-aaa-pil-pm-HB000005N4UW

Kendim de bu ürüne sahibim, gayet memnunum. Bence tek kullanımlık yerine şarj edilebilir pil almanız daha mantıklı olur.

Hocam ben son zamanlarda taksitli alışveriş yapmadım eskiden 150 TL'lik ürünü 3 taksit yapabiliyordum şimdi bu taksit olayları değişmiş galiba onun hakkında bilginiz var mı? Bir de PC Game Pass'te kol kullanımı nasıl test ettiniz mi?

Hocam ben son zamanlarda taksitli alışveriş yapmadım eskiden 150 TL'lik ürünü 3 taksit yapabiliyordum şimdi bu taksit olayları değişmiş galiba onun hakkında bilginiz var mı? Bir de PC Game Pass'te kol kullanımı nasıl test ettiniz mi?
Doğrudur hocam değişmiş olabilir fakat siteden siteye göre de değişiyor. Sizin için gittigidiyor'a girip baktım, taksit var gözüküyor. Game Pass'te LIMBO oynarken denedim bir sıkıntı yok. Zaten Game Pass direkt XBOX hizmeti olduğu için sıkıntı çıkacağını sanmıyorum herhangi bir oyunda. EA Play'de de sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Sizin için bir de DOOM Eternal'da deneyeyim, tekrar yazayım.

Doğrudur hocam değişmiş olabilir fakat siteden siteye göre de değişiyor. Sizin için GittiGidiyor'a girip baktım, taksit var gözüküyor. Game Pass'te LIMBO oynarken denedim bir sıkıntı yok. Zaten Game Pass direkt Xbox hizmeti olduğu için sıkıntı çıkacağını sanmıyorum herhangi bir oyunda. EA Play'de de sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Sizin için bir de Doom Eternal'da deneyeyim, tekrar yazayım.

Hocam gördüm teşekkürler Hepsiburada vatan MediaMarkt gibi yerlerde 4 taksitti sadece.

1 ay önce GeForce NOW ile oyun oynamak için satın almıştım. Oyunların steam'de desteği olup olmadığını görebiliyorsunuz. Kutu içinden duracell piller çıkıyor fakat şarj edilebilir değil sanırım. 1 ay içinde günde 1, 2 saat ile %50 bitirebildim pilleri. Ek olarak 4 adet GP 2700mAh pil aldım. Konsol ve aksesuarları maalesef 4 taksit yapılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı